Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történetek, amikben megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történetek, amikben megcsaltak titeket?

Figyelt kérdés
Meséljetek nekem olyan történeteket, amikben megcsaltak titeket. Érdekelne, hogyan dolgoztátok fel, hogyan jöttetek rá, meg e bocsátottatok. Írjátok ki magatokból az érzéseket. Érdekel minden kis gondolat.

2020. ápr. 10. 15:21
 1/7 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Azzal kezdődött az egész kapcsolat, hogy vagy 1-2 hétig párhuzamosan volt neki még az előző nője meg én, amiről persze én nem tudtam, de szerintem a másik lány sem. Az egy év alatt sikeresen megharagította rám a családomat, az unokatestvéremet, ami miatt még most is a falba verem a fejem. De hát első kapcsolatom volt úgy, hogy a fiúk addig csak gúnyt űztek belőlem. Naiv 17 éves voltam, na. Aztán rájött, hogy engem nem lesz olyan könnyű megfektetni, mint az előző nőit, úgyhogy már el is kezdte a következő kapcsolatát a következő nővel, aki egyébként megpróbált minket szétválasztani már előtte is. Szóval vele már lefeküdt, aztán megpróbált velem is lefeküdni, de nem jött össze, így kirúgott. Amúgy hónapokig élt velem a koliban, mikor kitették a szűrét úgy, hogy engem is simán kirúghattak volna, ha jelentik a portások. Mindeközben persze már kezdett összemelegedni az új nőjével.
2020. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1. Ez igen. Kifogtál egy igazi gyökeret.
2020. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LazyJones ***** válasza:
100%
Az első a negyedik évfordulónk napján közölte, hogy az előző estét mással töltötte. Az utolsó a nagyanyám halálakor közölte, hogy elhagy, majd hónapokkal később küldözgetett leveleket arról, hogy milyen jót kufircoltak az új pasijával, miközben én otthon vártam. A kettő között volt olyan, aki az egyik barátom ágyába mászott be meztelenül, hátha lesz valami, meg egy olyan, aki kerek-perec közölte, hogy csak azért jött össze velem, hogy egy haveromhoz közelebb tudjon kerülni, és mivel megvolt, így már nincs rám szükség. Nem volt miért megbocsájtani egyiket sem, a feldolgozás meg kimerült annyiban, hogy ez van/volt, el kell fogadni, és valahogy tovább lépni. Az érzéseimet és a gondolataimat meg ha nem haragszol, nem szeretném itt kifejteni :) Sok régi "barátot" veszítettem el azzal, hogy korábban megtettem.
2020. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem megcsalás, de én annak éreztem:


Osztálytársamba voltam szerelmes, jól elvoltunk (miatta maradtam ott érettségi után), nem jöttünk össze, mert "Osztályban nem kavar, majd ha vége a sulinak."

Itt jött a poén, hogy a tanárunkkal jött össze (egy marhaképű dagadt 2x annyi idős lúzerrel aki az anyjával lakott), mikor kezdtem sejteni, kirúgtak egy fars indokkal...


Mondtam: "Rendben!" aztán hátra se néztem, úgy jöttem el. Már 10 év telt el, de mai napig nem értem miért jött össze a tanárunkkal (bájos, értelmes lánynak tűnt és jól elvoltunk).

2020. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3as

azért annak a nőnek kinéző sz@rkupacnak, aki otthagyott téged és még hónapokkal később küldözgetett leveleket azt tuti úgy elvertem volna mint a rongyot...

kajak hónapokkal később vallotta be, hogy félrejárt amikor még együtt voltatok? azóta is együtt vannak? írhatsz privátban ha itt nem szeretnél válaszolni

2020. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk utolsó két évében gyakorlatilag folyamatosan kavargatott különböző csajokkal, de elvileg nem fajult tényleges tettlegességig a dolog (így utólag ebben erősen kételkedem), én kis naiv elhittem, hogy "csak barátok". A legutolsó csajra azt mondta, hogy "olyan, mintha a kishúgom lenne. Mindig is akartam egy kishúgot." és erre hivatkozva ölelgette a szemem láttára. Itt volt egy rövidebb időszak, ami számomra nagyon nehéz volt más okból, nem részletezem, így nagyon keveset találkoztunk, kb 3 hónap. Ennek végén könnyek között bevallotta, hogy a fent említett csaj bizony hónapokig kvázi a szeretője volt, de már minden kacsolatot megszüntetett vele és nagyon nagyon bánja, satöbbi satöbbi. Elég jó színész volt na, én meg már vagy egy éve ignoráltam a tényt, hogy nem működik a kapcsolatunk és megbocsájtottam neki. Nyilvánvalóan nem működött a dolog, véget ért a kapcsolat. Szerencsére. Utána kb azonnal újra bepróbálkozott a fent említett csajnál. Ennyit a megbánásról. :D


Igen, az én hibám, rég ki kellett volna rúgnom páros lábbal, de a helyzet az, hogy nagyon ügyesen manipulált. Simán elhitette velem mindig, hogy én vagyok a gonosz szipirtyó aki állandóan féltékenykedik a "barátaira", és miért nem bízom benne, stb stb. Tényleg teljesen azt hittem, hogy én vagyok a rossz a történetben, ezért is bocsájtottam meg neki, hiszen "eddig is csak bántottam..", aha a nagy lófszt. :D

Így utólag erősen úgy gondolom, hogy pszichopata volt a srác

2020. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez különösen cifra lesz, mert nemrég tudtam meg, hogy a páromnak hitt ember lassan 3 éve kapcsolatban van és már vele is él. Egy videót tett fel a csaj, ott bukott ki a dolog.

Mielőtt kérdeznéd, nem gyanakodtam, hiszen külön városban lakunk, de rendszeresen taliztunk és a vírus előtt itt is dolgozott tőlem 2 percnyire.

Tovább szépíti az esetet, hogy középsuli óta ismer, és azt mondta, hogy mindig tetszettem neki. Hát így mentem bele. És nem is értem, hogy oldotta meg eddig, hiszen gyakran beszéltünk telefonon is, az elején estébe nyúlóan videochateztünk. Akkor hol volt az asszony? Ezen sokat tűnődtem.

Mivel most zajlik, a szembesítésen még sokat gondolkozom. Szeretnék jól visszavágni. Olyan ütőset, hogy azért magába tekintsen.

ennyi. Remélem neked jobban tetszett, mint nekem.

2020. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!