Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Így ki lehet szűrni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ki lehet szűrni hogy a párod megcsaljon?

Figyelt kérdés
Ha a barátod barátnőd borotválja magát alul és megkéred hogy hagyja szőrösre mert neked úgy jobban tetszik. Szerintem ezzel úgymond biztosra mehetsz hisz manapság kevés embernek tetszik a szőrös punci vagy pénisz.De ha neked tetszik és ha kedvedért szőrösen hagyja akkor addig biztosra mehetsz hisz csak neked akar tetszeni. De ha elkezdi borotválni akkor már nem csak neked akar tetszeni.

2020. ápr. 12. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora baromság😂😂.

Én valamennyire borotvalom de nem teljesen. Miért? NEKEM így tetszik es így kényelmes amúgy meg szingli vagyok. Ha valak azt kérne hogy hagyjam teljesen megnőni akkor se tenném mert ENGEM zavarna és nem tetszik. Ettől még nem fogom megcsalni...

Eszed tokja😂😂

2020. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőm pont amiatt nem borotválja, hogy otthon ne legyen feltűnő, úgyhogy szerintem ez nem minden esetben kiszűrhető
2020. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És ha vki tök elhanyagolja, majd hirtelen fontos lesz? Az azért elég beszédes, nem? Legalábbis nekem épp ez lett gyanús, bár még nem tudom, hogy mi van mögötte...

De tegnap este hulla fáradtan hirtelen nagyon sürgős lett leborotválnia úgy, hogy ma van a héten az utolsó munkanapja... Szóval ráadásul tök sok ideje is lett volna, mondjuk holnap megtenni.

De ő tegnap este negyed 9kor nekiállt, úgy hogy délután meg akart halni, olyan fáradt volt, és minden baja volt, hogy menni kell vhova. Mire hazaértünk megjött az erő... :/

2020. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondolok. Tudom ha valaki p.nát akar annak mindegy mi van odalenn de ha tartósan tart szeretőt és annak imponálni akar azzal hogy minél ápoltabbnak nézzen ki,az tényleg gyanús lehet.
2020. ápr. 16. 18:35
 15/16 orton ***** válasza:
Cöh soha nem hagynám hogy bárki megmondja hogy milyen legyen az intim szörzetem, öltözködésem, frizurám. Elvileg úgy ismert meg a másik ahogy, úgy szeretett belém ahogy. Hideg kiráz azoktól akik úgy mennek kapcsolatba hogy na majd később megváltoztatom olyanra amit én szeretek. Ez nem segítség pl cél elérésében ami tök egészséges egy kapcsolatban, ez manipulálás.
2020. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 orton ***** válasza:
Szóval ne, ezt senki ne vegye készépénznek amit javasolsz. Lehet csak felesleges feszkót gerjeszt vele.
2020. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!