Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad, hogy megcsaltad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál, miért tetted, lebuktál, te mondtad el? Együtt vagytok még?

2020. ápr. 14. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Megcsalás után, csak a hülye marad a másikkal. Szóval 98,9%-ban mindenki szakít, ha kiderül, de szerintem érthető is.

Biztos van olyan aki tényleg megbánja. Mert tegyük fel, nem beszélik meg a problémáikat, menekülnek a gondok elől, és zsupsz, becsusszan egy ilyen kedveskedő alak, akivel végül történik valami, aztán rá eszmél mindkét ember, hogy mindketten hibásak voltak, és próbálnak változtatni.

De ez marhára ritka.

2020. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem bántam meg. De inkább privátban írnám le :)


N30

2020. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam és azóta is bánom. Én csaltam meg és én hagytam el. FF
2020. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mindegyiket megcsaltam, csak a férjem esetében bánom, azt nem kellett volna. Együtt vagyunk, nem derült ki.
2020. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt bánom, hogy nem csaltam meg, mikor lehetőségem lett volna rá.


Ő nem volt ilyen szemérmes, és megtette simán.



F

2020. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem banom, es az osszeset megusztam lebukas nelkul.
2020. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#2 ide is jöhet :D
2020. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 17, 2 éve voltunk együtt (távkapcsolat). Azért, mert a másik sráccal megvolt az a figyelem, törődés és megértés, amit a páromtól nem kaptam meg.

Nem buktam le, de elég észrevehetően kamuztam. Hazaértem az első talinkról este 10kor (tényleg csak tali volt, beszélgettünk) és felhívtam. Megkérdezte, hogy mit csináltam eddig és azt mondtam filmet néztem. Tökre nem érdekelte, játszott tovább...

Nem buktam le és nem is mondtam el.

Hál istennek már nem vagyunk együtt, de a másik sráccal néha-néha összejárunk szexelni. Nem vagyok belé szerelmes, de kötődöm hozzá valamiért.

2020. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam. Megbántam mert borzasztó érzés, nem mondtam el. Azért tettem mert a barátnőm elhanyagolt és egy nagyon jó csaj meg flörtölt velem és úgy gondoltam bánnám ha kihagynám, végül inkább azt bántam, hogy belementem. Rá nem sokkal a barátnőm szakított velem én pedig inkább elengedtem mert tudtam, hogy nem ezt érdemli, de nem emiatt szakított.
2020. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyentelen, hogy mennyi szar ember van itt aki megcsalta a párját.
2020. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!