Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondhatom ugy a ferjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom ugy a ferjemnek, hogy beleszerettem masba anelkul, hogy felfednem, hogy kibe?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe, volt koztunk kapcsolat is (szex nem volt). Szakitottunk kozos megegyezessel.

Azt hittem, hogy folytatni tudom az eletem es megmenteni a ferjem a szenvedestol, a hazassagom a valastol. De ertelemszeruen nem szuntek meg azok a dolgok amiert masba szerettem..

Nem tudok igy elni es ugy tenni mintha semmi sem tortent volna. Ha elmondom a ferjemnek, hogy kibe szerettem bele tonkreteszek egy csaladod...a ferfinek csaladja van. Tonkre fog menni egy csalad. Ezt nem tudom bevallalni. De en viszont igy szenvedek.

Kis varosban elunk. A ferjem nem hagyna szo nelkul. A csalad is megtudna.

Nem tudom mit tegyek...en vallanek es vallalnam a kovetkezmenyeket de nem kozkaztathatok, hogy tonkre tegyek egy csaladot..

a ferfi akibe beleszerettem abszolut elvetne ezt az otletet..a szinvallast..


2020. ápr. 21. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Egye meg, amit főzött. Megérdemelné, hogy kiderüljön róla.

Viszont nem értem, ha nem akarod elmondani a nevét, akkor nem mondod. Bevallod a férjednek, hogy félrementél (igen, szex nélkül is lehet megcsalás) és ennyi. Nem fogják harapófogóval kihúzni belőled a nevét, max annyit mondasz, hogy úgysem ismerik.

De hangsúlyozom: NAGYON megérdemelné a pasid, hogy kiderüljön, hiszen az ő feleségé meg valószínűleg abban a hitben van, hogy milyen jó a házassága.

2020. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hat en ezt nem tudom bevallalni..

Azt meg bevallalom, hogy en kapjam meg a melto "buntetesem", de ha o nem akarja ezt meglepni akkor tiszteletben kell tartanom. Ha o igy is tud tovabb elni akkor nem tehetem pokolla az eletet..nalunk nincsenek gyerekek.

2020. ápr. 21. 12:09
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Első, miért írsz ilyen marhaságot, hogy a pasija megérdemelné? Mindketten megérdemelnék! Ha gond volt a házassàgával és nem tudták megoldani, akkor miért nem vált el? Azzal az egyszerű indokkal, hogy már nem szeretlek és nem akarok veled élni, azt kész. A kérdező kapcsolatba bonyolódott egy másik férfival úgy, hogy a férje van. Miért kell idáig eljutni? Ő is ugyanolyan hibás, mint a pasija. Remélem kivágja a férje és talál magának egy olyat aki nem hazudik a szemébe. A férje még most sem tud semmit, te szeretnéd ezt?
2020. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne a célod ezzel, semmi értelme?! Ha jól értem el akarsz válni, akkor azt kell neki elmondanod, hogy vele kapcsolatban hogy érzel, mert ez ezek szerint független az új (még és már nem is létező) kapcsolattól.
2020. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mert elsosorban megszeretnem menteni a hazassagom. Mert hibaztam es tudom, hogy hibaztam. De szeretnek meg egy eselyt adni a hazassagomnak, de egyszeruen a ferjem nem erti sehogysem, hogy nagy a baj. Probalom jelezni, de nem erti vagy nem akarja. Es masreszt lelkiismeret furdalasom is van. Ha torodott volna velem o is megfeloen sosem hatott volna meg egy masik ferfi. De nehez ellenallni akkor amikor otthonrol csak elegedetlenseget kapsz..

Ha azt irtam volna, hogy elhagyom a ferjem a pasiert akkor meg azert lennek szemet mert szetrombolok egy csaladot..

Vannak ilyen elethelyezetek es en szeretnek segitseget kerni, de latom rossz helyen keresem.

2020. ápr. 21. 12:35
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
#3 Első vagyok. Értő olvasásról hallottál már? A mondandóm lényege az volt, hogy a szerető IS megérdemelné. A kérdező nyilván ki lesz dobva a kukába és meg is érdemli, de ugyanúgy a pasi feleségének is joga lenne tudni róla.
2020. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Te valahol dicsekedni akarsz a ferjednek, hogy ha ő nem foglalkozott veled, más megtette.
2020. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

A házasságod nem a férfi rontotta el, hanem ti. Ő csak egy következmény, ráadásul nem is kezdtetek viszonyt, rengetegen megtették volna, kár egy kis flörtért bűntudatot érezned. Nem tudsz úgy bevallani ilyesmit, hogy ne nevezd meg, ráadásul ez nem segít az eleve rossz házasságodon!

Ülj le a férjeddel, és ne célozgass, hanem mondd meg, hogy vele/tőle mi hiányzik. Hogy szeretnél javítani, változtatni.

2020. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

mit akarsz ezen a házasságon megmenteni, ha nem érti a férjed, hogy mi a baj? Azt se fogja megérteni, hogy miért kerestél inkább más férfit. Gondolom azt hiszed, hogy majd ettől észbe fog kapni, nos én nagyon kétlem. Olyan kapcsolatban ez beválhat, ahol előtte nem próbálták meg a felek helyrehozni a kapcsolatot, mert inkább homokba dugták a fejüket vagy egyszerűbb volt lelépni, de aztán kiderül, hogyha kommunikáció lesz végre akkor helyre is jöhet. De ha jól értem te már próbáltad helyrehozni és gondolom ezek után sem történt semmi...na hát a megcsalás tényétől ez még inkább nem lesz jobb.

Nem kell nevet mondani, úgyse az a lényeg, hanem hogy rossz a házasságod, úgy tűnik nekem, hogy a kapcsolat elején nem a konkrét személye miatt álltál le vele, hanem inkább menekültél és volt aki fogadott téged.

Ha ilyen értetlen a férjed, hogy mondod neki, hogy baj van és tojik rá, akkor azért annyira nem tudom sajnálni. Ha megteheted válj el, ha nem akkor szerintem be se valld és próbálj lassan kialakítani egy olyan hátteret, hogy elválhass valamikor. Elég indok a válásra, hogy rossz a házasság, nem a megcsalás fogja ezt bizonyítani, hanem amik ahhoz vezettek.

2020. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Elmondhatod NÉV nélkül, én is elmondtam NÉV nélkül. A nevét sose árulnám el neki. Én se vagyok hajlandó tönkretenni annak a családját, akibe nagyon beleszerettem.

Végül köztünk se volt szex, de részemről legalábbis nagyon súlyos a helyzet.

Arra legyél felkészülve, hogy a férjed ezután kutakodni fog. Csak akkor mondd el neki, hogy szerelmes lettél másba, ha biztos vagy benne, hogy nem tudja kitalálni, ki az.

Nálunk pl. beállította a gépet 10 év után úgy, hogy az előzmények úgy őrződjenek meg, hogy még az is látszott, kire kerestem rá Facebook-on. Ezt nem tudom, hogyan csinálta, mert alapból az előzmények nem mutatják, hogy kit nézel meg Fb-on. Nekem az tűnt fel, hogy a legkeresettebb oldalak megjelentek a böngészőben, amik korábban sosem, mert automatikusan törli nálunk az előzményeket a gép. Én így majdnem lebuktam, de időben észrevettem. Én tényleg csak az Ő családját féltettem, gyerekekről is szó van és szeretem azt a férfit, nem akarom tönkretenni.

A házasságomat nem lehetett megmenteni, gazdasági érdekközösségben folytatjuk tovább, ma már nem kutat utánam a férjem, mert rájött, hogy fölösleges, senki nem akar tőle elvenni.

2020. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!