Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megtudnád, hogy a párodnak korábban volt egy lehetősége, hogy megcsaljon és hezitált, mielőtt nemet mondott volna?

Figyelt kérdés
Örülnél, hogy nem tette meg, vagy fájna, hogy egyáltalán megfordult a fejében?
2020. máj. 2. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát engem igazabol zavarna ha hezitalna is.
2020. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ha megfordult a fejében, hogy megcsaljon, ott valami bibi lehetett akkoriban a párkapcsolatban... ez esetben valahol meg is értem, én is ha haragszom a páromra, néha bennem van egy dac, hogy "ha ő nem értékel, akkor majd más fog...". De nyilván tettekig sosem fajul el, csak a düh beszél.


Ha pedig minden ok nélkül volt ez nála, akkor el kellene gondolkodni, hogy van-e értelme, tényleg szeret-e eléggé.

2020. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

En is hezitàlnèk a kapcsolatban tovabbra.

Biztos vele kell jàrnom? Biztos ö a nagy ö? Biztos alapoznom kell rà?


Mindent ugy csinàlnék tovàbbra hogy B tervem is lenne mellette.

2020. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Minden viszonyítás kérdése. Az exemmel kapcsolatban szereztem tudomást ilyenről, hogy megismert valakit és hezitált, de nem tette meg. Nekem nagyon fájt, hogy egyáltalán hezitált. Évekig bennem volt ez a dolog.

Aztán megtudtam, hogy a kapcsolatunk alatt többször is megcsalt. Ezek után jelentőségét vesztettnek tűnt az előző sztori. Semmiség lett.

Persze már ő is, mert ezek után szakítottam vele, és még ő van megsértődve emiatt.

2020. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rosszul esne, de emiatt biztos nem szakítanék. Mindenki eshet kísértésbe, az nem bűn. Bűnhöz a rossz döntések vezetnek, de ebben ő jól döntött.
2020. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehetosege mindig mindenkinek van! :D Ha az egyik elott hezitalt, akkor nem orulnek neki. Cserebe egyebkent o sem orulne ha egy pasi nyomulna es en meg hezitalnek. ;D
2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha ő mondta ezt el akkor nem számít.
2020. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy nemet mondott.
2020. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok álszent, ki ne gondolkodna el egy ilyen lehetőségen. Büszke lennék rá, hogy ellen tudott állni akkor is ha átfutott a fejében minden lehetőség. Inkább magamon gondolkodnék el, hogy biztos minden oké-e kettőnkkel ha ilyen helyzetet nem igyekezett elsőkörben elkerülni és utána még morfondíroznia is kellett a döntésen.
2020. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, mindenki hezitál valamennyit. Ha végig gondolta és úgy mondott nemet, még talán többet is jelent.
2020. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!