Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges ez két év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez két év után?

Figyelt kérdés

Elkaptunk valami nemi betegséget a párommal, talán jobb esetben gombát?


De félek hogy volt valakivel és úgy hozta haza.


Gombára utaló tüneteinj vannak és tudom hogy az sok minden mástól is kialakul hat, de két évesen át akkor hogy hogy nem adtunk át egymásnak semmit?


Hiszen ennyi idő alatt azért sok minden történt. Nyilván minden napos szex, inni le gyengülés mert ennyi idő alatt nyilván betegek is voltunk. Volt hogy gyógyszert szedtünk.


Szóval ezidő alatt is megtörtént szinte minden ami egy ilyen betegséget előhozhat miért pont most?


De a viselkedésén meg nem veszek észre úgy nagyon semmit hogy más lenne.


Én hajlamos vagyok a hüvelygombára mert régebben többször is volt, de a két év alatt mondhatni szerencsésen elkerült, legalábbis nem éreztem tüneteket, minimális normális folyásom persze volt mindig.


De ilyen egyértelmű jelei most vannak, égő, viszkető érzés, túró szerű folyás.


Tanácstalan vagyok.


Páromnak fehér pöttyök vannak a makkján és a makk alatti redőben.


És a neten szó szerint semmit nem találtam erről mert mindenhol csak piros pöttyöket említenek.


Ráadásul azt mondja neki nem fáj, nem viszket, csak ott van.


Persze megyünk majd orvoshoz de oda sem rogton kapunk idopontot.



2020. máj. 16. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért merül fel benned a megcsalás, ha hajlamos vagy hüvelygombára! 2 évig nem volt, most van, ha semmi okod gyanakodni, emiatt ne tedd.
2020. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gomba alattomos, bármikor előjöhet. Ha nincsenek amúgy gyanús jelek, csak emiatt nem kell megcsalásra gondolnod!
2020. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy egy bármikor felüti a fejét.


Csak most szerencsémre két évig nem voltak nagy gondjaim, vagy csak nem vettem észre (nem tudom hogy észrevétlenül bennem lehet e, lappanghat e),


És most minek vagy kinek a hatására lépett fel úgy hogy még a párom is elkapta?


Korábban is volt már kapcsolat alatt hüvelygombám egyik, partneremről sem derült ki hogy elkapta vagy tünetei voltak.


Na meg ugye férfiak ezt ritkábban kapjak el mint a nők.


A mostani páromnak ennyire gyenge immunrendszere lenne?


Ezért gondolom hogy esetleg én kaptam el tőle és nem ő tőlem.

2020. máj. 16. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastalak vegig, de azert valaszolok.

Vannak nemi betegsegek.

A gomba, bakterialis fertozes nem az. Szex nelkul is elojohet, es attol meg nemi uton atadhato.

A leggyakoribb gomba, a candida pl bennunk el, es noknel antibiotikum, gyengeseg, tulzott mosakodas, csakugy miatt korosan elszaporodhat.

Egyes bakteriumok meg a szekletbol egy rossz fenektorlessel is. Analis szextol hugyuti fertozes, huvelygyulladas lehet.

Szoval ne kombinalj.

2020. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem persze, nem is szeretnék a legrosszabbra gondolni, de óhatatlanul is eszembe jut.


És pont ez az hogy igazából nem is számít hogy a gomba nemi betegség e.


Attól még átadható, tehát hazahozhatta a párom máshonnan hiába hogy nem nemi betegség, szóval ez nem tölt el nagyobb nyugodtsággal.


És ugye még nem biztos hogy gomba, nem voltunk még orvosnál, csak nálam gombára utaló tünetek jelentkeznek.


Párom makkján meg a fehér pöttyök elképzelni nem tudom mik lehetnek.

2020. máj. 16. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a "két eve nem.volt most van es ez fura" erveléseket sosem értettem.

Attol is lehet hogy felborult a oh-d a legutobbi menzesz után. Nekem rendszeresen ez okozza a baj.

2020. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!