Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után sokkal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után sokkal több szex otthon? Lehetséges? Miért?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,amikor megcsalta a párja nem volt otthon szex,vagy kevesebb.
2020. jan. 29. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Talán azért lehet ilyen, mert erőre kapott a szexuális vágya. Férfiként el tudom képzelni, hogy egy férfit ez beindít. Nőtt az önbizalma, mert sikerült megfektetni egy nőt. Ha jó volt a csajnál és el is lett ismerve, akkor szerintem simán lehet ilyenkor állandó dughatnékja. Kevesebb szex inkább szerietem abban az esetben van, ha rendszeres a megcsalás és ott kielégül, utána meg nem kívánja. Egyszeri vagy ritka félredugás lehet hasznos ilyen szempontból.
2020. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendszeres megcsalásnál.
2020. jan. 29. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is több volt utána, ezzel próbálta bizonyítani hogy szeret,de sajnos elmúlt,és visszatértünk a régi kerékvágásba,én el tudtam volna még képzelni hosszabb ideig...
2020. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalás után nekem nem lenne olyan, hogy szex, meg otthon... Lehet takarodni a g€cibe....
2020. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hosszabb szeretői viszonyról van szó,és természetesen nemtudtam róla,most derült ki.
2020. jan. 29. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ha most derült ki, akkor most küldd el a 🐔🐔🐔🐔
2020. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
En sokaig voltam szereto. Kozben eszrevettem, a velem valo egyutt toltott delutanok utan a ferfi eltulzottan kedveskedett a nejenek. Beszelt is rola.O otthon alapbol papucs volt. Ezt meg velem kompenzalta. Kozhely,de igaz, sok hazassagot a szereto tart ossze.
2020. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a hülyesèget, nem a szerető tartja össze a házasságot. Szimplán csak lelkiismeret furdalása volt ès így akarta enyhíteni.
2020. febr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető. A pasi így nyugtatgatja a lelkiismeretét, hogy a szeretőtől hazaérve a feleségét is megszeretgeti, nem akar igazságtalan lenni. Tudat alatt kompenzálni próbálja hogy egy féreg.
2020. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Egy házasságban általában azért lesz kevesebb a szex, mert már ismerik egymást. Ha bejön egy harmadik, aki "végre" szeret és bizonyítja, hogy "kellek még a piacon" vagy akár valami más dráma akad, az sokaknál azt jelenti, hogy nahát, újra van izgalom. Elég gáz, szerintem is, akinek ez kell és ezzel legalizája a "módszert", ahelyett, hogy nem külső helyről várná a megoldást, hanem mittudomén wellness-hétvégére vagy bunjeejumpingolni mennének.
2020. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!