Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lehetséges ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges ez? Konkrét bizonyítékot nem találtam de hallottam amit hallottam.

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban készültem dolgozni(én vagyok a nő) fél 6 körül volt az idő.

Egyszer csak hallottam egy hosszú, gyakran ismétlődő rezgést. Olyan volt mintha egy telefon csörögne rezgő állapotban. Nem tudtam rájönni hogy mi lehet, hallgatóztam hogy melyik irányból jöhet de nyilván egy idő utan abbamaradt.


Azóta is idegesít hogy mi lehetett.

Engem nem hívott senki, az ébresztőm sem volt tehát az én telefonom kizárva, párom akkor meg már nem volt otthon.


Egyszerűen nem tudott más eszembe jutni minthogy van a lakásban elrejtve egy telefon.


Pedig nem gondolnám hogy megcsalna, de HA esetleg mégis ennek mi értelme lenne.


A saját telefonjáról is letörölhet már minden bizonyítékot az ember 1.


2. Ha van is Ilyen telefonja akkor gondolom horja magával az ilyen esetekre ha keresik rajta.


3. Gondolom a legalapabb dolgok az ilyenről mindenféle hangot levenni főleg otthon.


Ezért nem tudom elképzelni, de más sem jut az eszembe.


Kora reggel egy full telefon sörgyári hasonlító rezgő hang.


Korábban is hallottam már csak akkor nem ilyen hosszút hanem rövid rezgést mintha csak egy értesítő lenne.


De elvetettem a dolgot mert a rövid rezgéseket szoktam olyankor is hallani amikor párom is otthon van és ő meg észre se veszi.


Szóval nem tudom.


Egyedul a cirkó fűtéses kazán van a fürdőben ami néha néha zúg de akkor máskor még miért nem hallottam eddig?


Más tényleg semmi.


Fölöttünk lévő lakásból meg nem tudom mi szűrődhetne át ami ilyen hangos hogy még én is hallom.


Szóval kérlek adjatok tanácsot.


És igen mondtam már a páromnak, nem a háta mögött találgatózok ahelyett hogy neki is megmondanán kerek perec.


Mondtam hogy szoktam ilyeneket hallani.


Ez szerintem korrekt, mert hiába hogy gyanakszom olyannal megsem állhatok elég hogy add ide a rejtett telefonod mintha már elkönyveltem volna hogy csak ez lehet a dolog mögött.


Tanácstalan vagyok.


Egy ilyet hogy derítsen ki az ember?


2020. febr. 6. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon izgalmas :D


Routerben lehetne megnézni, hogy van-e olyan csatlakozó eszköz, amit nem ismersz fel.

2020. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is szoktam néha telefonrezgést hallani, de nálunk a felső szomszéd a ludas. Nem tudom hogyan építették ezt az épületet, de ha bizonyos helyre teszi a telefonját a lakásában és ott rezeg, akkor mi ezt lenn halljuk a nappaliban, úgy, mintha a szobában lenne.

Egyébként az első gondolatod miért az, hogy rejteget valamit? Van okod nem bízni benne? Szerintem elég erős lenne ezzel odaállni elé, figyelj továbbra is, hogy honnan hallod, hátha kiderül.

2020. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudtad beazonosítani a hang forrását? Ez kintről jött.
2020. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a "sörgyári" szó nem tudom hogy került oda. Valamit megint átjavított már....
2020. febr. 6. 14:09
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Takarítani csak szoktál otthon, nem? Ha szerencséd van, és létezik a telefon, akkor megtalálhatod. Ha nincs szerencséd, akkor nem találod meg.
2020. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szerencsésebb, ha nem talál telefont, és nincs megcsalás :D
2020. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szoktam takarítani de millió meg egy kis lyukacska meg rés van a lakásban ahova befér egy telefon viszont takarítás szemponból már nem nyúlok oda. Zsebek, szekrények, táskák, és még Olyan amire nem is gondolok. Főleg ha mindig máshova teszi esetleg nem fix helye van.


És nincs okom ilyen gondolni aki ezt kérdezte főleg mivel most adott nekem eljegyzési gyűrűt, de sajnos hajlamos vagyok mindig a legrosszabbra gondolni ha nem találok magamnak ésszerű magyarázatot.


Ezért kértem tanácsot.


Más is aggódna a helyemben vagy Hülyeség amire gondolok?


Azt a routeres dolgot hogy/hol lehet megnézni?

2020. febr. 6. 14:17
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hülyeség a mai világban két telefonon titkos életet élni. Elég hozzá egy, azon egy másik google fiók vagy egy kamu facebook amiből otthon kilép.
2020. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Én is sokszor hallok rezgést, a szomszéd a földön szokta néha hagyni a telefonját és az rezeg már rájöttem. Sőt, néha olyan hangot is hallok amikor hívsz valakit, az is a szomszédtól jön ha a lakása egy bizonyos pontján telefonál kihangosítva. Szerintem nincs miért aggódnod, esetleg a wifinél ahogy írták tehetsz egy próbát de bevallom nőként ez nekem kicsit magas lenne. :D
2020. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Tetőtéri lakásban élünk. Néha mi is hallunk rezgéseket, meg olyan hangot, mint amikor hívsz valakit. Rájöttünk, hogy az alattunk lakó telefonját halljuk. Néha, ha nem nyomja ki időben az ébresztőjét, akkor azt a nappalinkban hallani lehet 6:35kor, ha mi csendben vagyunk és nincs semmi alap zaj. Szóval ne parázz és ne gondolj egyből a legrosszabbra. Szerintem nincs dugi telefon, csak a szomszédé. :)
2020. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!