Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tartós kapcsolatban élő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élő vagy házas nők! Ha más férfiakra is vágytok, mégsem csaljátok meg a társatokat, annak mi az oka? Lelkiismereti okok vagy inkább félelem a lebukástól?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 11:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
+ vagy a lehetőségek hiánya?
2020. máj. 20. 11:52
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Én NEM VÁGYOK más férfiakra!
2020. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
A lehetőségek hiánya miatt nem csalják meg a párjukat ilyenkor.
2020. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es


Jó a párodnak, de akkor a kérdés nem neked/rólad szól.

2020. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Úgy nem vágyok másra! Ha így lenne se csalnám meg, azért mert tisztelem / becsülöm / szeretem!

Meg én hiszek abba, hogy a tüzet mindig fel kell csiszolni és fel is lehet! A páromban ez is megvan!

N27

2020. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Vágytam másra, de nem titkolóztam ! Elmondtam páromnak, megbeszéltük :)

Megéltük hármasban ;) Megcsalás nem vonzó, sem a titok sem a masik átverese miatt. Tisztelem magam és páromat is annyira, ne becsapásról szóljon az életünk :)

2020. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Én szexuálisan kevés férfit találok csak úgy vonzónak. Viszont olyan volt hogy már nem volt igazán jó a kapcsolatunk és felkeltette az érdeklődésemet egy másik férfi is. Nem volt köztünk semmi nem csak szexuálisan de máshogy se. Teljes mértékben baráti szinten tartottam a dolgot de gondolatban gyakran hasonlítgattam a két férfit. Részben ebből is jöttem rá hogy a kapcsolatom halott.

De lényeg a lényeg azért nem léptem azért nem kezdtem még lelkizni se a másik sráccal mert tisztességtelen lett volna. Én mindig annyit várok el amennyit én is adok. Ha én megengedem magamnak hogy akár érzelmileg akár szexuálisan közeledjek máshoz akkor a páromtól se várhatok hűséget.

2020. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

mert eldöntöttem h nem akarok más pasit

akkor sem ha esetlegesen van szexuális vonzalom

ez a kérdés a döntésről és az azzal kapcsolatos felelősségről szól

2020. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Én, amikor a házasságunkban drasztikusan lecsökkent a szex és már csak évente 2-3x csináltuk, akkor sem másra vágytam, hanem azt szerettem volna ha vele működik minden. Ugyanis hoztam egy döntést, amit nehezen változtatok meg. Végül elváltam, nem csaltam meg, mert a saját értékrendembe nem fér be a megcsalás.


Alkalom hiánya? Ne viccelj, máskor meg azt írjátok, egy nő bármikor bárhol talál ha egy kicsit is csinos, akkor melyik?

2020. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem vágyom másra. De ha így lenne, sem csalnám meg a páromat. Nem a felsoroltak valamelyike okán, hanem mert tisztelem őt annyira, hogy ne tegyek vele ilyet. Mert fordított esetben nekem se esne jól, nyilván.
2020. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!