Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyötör a lelkiismeret de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyötör a lelkiismeret de nem tudom elmondani neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve csalom a pasimat egy olyan sráccal akibe az elsö pillanat ota szerelmes vagyok. A páromnak nem merem elmondani mert ö mindig olyan jo volt hozzám és szeretett, mindent megkaptam röle amit csak kértem. Szerintetek mit tegyek? 19é.l

2014. nov. 26. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
akaszd fel magad xd
2014. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mindent megkapsz és mégis csalod??? nem lett volna egyszerűbb elhagyni? és akkor mind2-en boldogok lehetnétek...
2014. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Riherongy, kösd fel magad, egy búcsúlevélben pedig valld be.


Komolyra fordítva a szót, riherongy vagy:)

Viszont szedd össze magad, mondd meg, aztán tűnj az életéből.

2014. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod csak próbálod mentegetni a dolgot külső segítséggel!f
2014. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szánalmas kis fos vagy.


Találj, ki vmi gyökér indokot és hagyd békén örökre sose szólj hozzá többet.

2014. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem foglak riherongynak titulálni, mert nem az én tisztem, ahogy másnak sem. Így döntöttél, így alakult, voltam már ilyen helyzetben én is. Az a lényeg, hogy tényleg rá kéne szánnod magad valahogy, és beszélni a pároddal, hogy szakítani akarsz. Ha nem szeretnéd akkor nem is muszáj neki bevallani a megcsalást. Ez esetben mondd azt hogy már nbem szereted, és ennyi, fogadja el. De mindenképpen el kellene hagynod, hogy esélyt kapjon a boldogságra egy új kapcsolatban, ha melletted már nem kaphatja meg. Úgy a fair, ha elhagyod. Biztosan fájni fog neki, de még mindig jobb, mintha még akár évekig is csak fölöslegesen áltatja magát melletted.
2014. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kurtz Bickle ***** válasza:
Miért nem azzal vagy, akibe szerelmes vagy?
2014. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Önző ember vagy és nem azért mert mással szexelsz a barátod mellett, hanem mert mindezt a háta mögött csinálod.

Ha korrekt lennél akkor már az elején közölted volna vele, hogy van az a srác akit nagyon kívánsz és most hogyan tovább.

Egyébként pedig mind tudjuk mit fogsz tenni, ugyanezt amit most folytatsz mert neked így a jó.

2014. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Jázi :) ***** válasza:

Ezt nem érdemelte meg, főleg,hogy bevallod mindent megadott neked!

Szegényt sajnálom,hogy veled hozta össze a sors.

Nem is tudom,hogy be kellene e vallanod vagy csak lezárni. Lehet annyira nagy sebet ejtenél benne ha bevallod és nem érdemli. De hagyd el! Hagy találjon magának olyat aki megbecsüli őt!

2014. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak hagyd el de ne mond meg hogy mióta csalod,mert azután egy életre elveszed a kedvét a nőktöl.Pedig sok kedves csaj van aki szeretne olyan pasit.Csak te ilyen vagy...mert viszeket a p...d,hát ne aggodj mert az élet ezt majd visszaadja,majd amikor nagyon szerelmes leszel.Szánalmas hogy némelyik ember mit művel a párjával...undoritó.
2014. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!