Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaljátok meg a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljátok meg a párotok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy miért és hányszor, kivel, kiderült-e már? Mi az oka? Fenntartható így a kapcsolat? Nem gyanús? Van egy hasonló jelenség az ismerettségi körömben és érdekel a dolog. 26F


Légyszives kort és nemet írjatok. Privátban is megoszthatjátok, ha nem akarjátok itt írni.



2020. máj. 25. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Én megcsaltam a volt páromat. Hogy miért? Jó kérdés.. mert nem éreztem már magam nőnek mellette, ezt pedig máshol és másban kerestem.

Igazából a volt párom sosem jött rá, viszont én ez idő alatt egyre inkább kiábrándultam belőle.

Ha érdekel, privátban mesélek róla, ami érdekel.

2020. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Igen, köszönöm szépen :)

Hidd el, megbűnhődtem én már ezért.

2020. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Attól is függ,ha csak alkalmanként kb mindig mással csalod akkor kb 0% esély a lebukásra és kevés időt is vesz el,nem igényel energiákat.

Ha rendszeresen fix emberrel akkor sokkal nehezebb a helyzet,mert a szerető is kötődik hozzád,lehet szerelmesek is vagytok,hatlmas lelkienergiákat fog tőled elvonni,főleg ha a párod érzékeli a dolgot és őt is szereted. Egyszer volt velem ilyen,a szeretőt választottam végül,de amíg eljutottam iádig az a 3 hét maga volt a pokol,minden időm elvette,hogy hol vele-hol a másik párommal találkozgatok,de én már az eredeti párommal ekkor nem szexeltem és igaázból már csak idő kérdése volt mikor bököm ki,hogy vége.

2020. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a kérdést nem ezen, a tinik uralta fórumon kell kitárgyalni, kérdező.
2020. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
HA valaki nem érzi magát nőnek mellette akkor miért van vele? Sokakban nincs annyi, hogy dobja a párját ha másik pasi van akire izgul. Így kényelmes az élet, az egyikkel jó a kapcsolat jó barátok a másikkal meg dug. De ez inkább a gyávaságra utaló jel. És nem érdekel a gyerek, házasság, pénz ezek kifogások. Házasságnál igent mondtál a félre dugásra? Nem hiszem
2020. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!