Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek sem lehet ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem lehet ezt már helyrehozni?

Figyelt kérdés

Egy 5,5 éves kapcsolatban vagyok. Az utóbbi fel évben a párom egyáltalán nem figyelt rám, szinte alig törődtünk egymással, ha próbálkoztam bármit is kezdeményezni, elutasított. Ha szerettem volna beszélni a problémákról, akkor inkább kinyomta a telefont es nem vett komolyan, ha megbántott. Ennek ellenére azt mondja nagyon szeret és velem tervezi az egész életét. Bár együtt élünk, alig szóltunk egymáshoz, mostanában nagyon stresszes volt az élete és emiatt engem is ellökött magától. Rengeteg mindennel próbálkoztam, hogy segítsek de mindig elutasítást kaptam. Nemrég egy ismerősöm rám irt, hogy szeretne velem lenni, mert szimpatikus vagyok neki és kipróbálna ezt-azt. Beszéltem vele és elismertem, hogy hízelgő amit mond, én is izgatónak találnám, de barátom van és nem fogom megcsalni. Kérte, hogy menjek fel hozzá. Nemet mondtam, mert már a netes üzengetés miatt is borzasztóan éreztem magam. (Egyetlen alkalom volt, azóta nem is beszéltem vele). Elmondtam a páromnak és meg is mutattam az üzeneteket, mert úgy éreztem nem tudnék titkolózni és hazudni, azt is elmondtam hogy nem csaltam meg és sosem tudnám megtenni mégegyszer ezt sem, hogy mással beszélek a háta mögött. Szörnyen megbántam a dolgot, viszont ő mindenféle rossznak állít be, nem akar megbocsátani és csak elhord mindennek. Tényleg ennyire megbocsáthatatlan dolgot tettem? Mivel tudnám helyrehozni ezt és éreztetni vele, hogy nagyon szeretem őt? Egyszeri hiba volt, jól esett hogy végre érdekeltem valakit, de semmit nem jelentett és nem tennék újra ilyet. Ti mit tennétek a helyemben?

25/L, 28/F



2020. máj. 28. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érdekli hogy mi van veled és ilyen szinten nem törődik veled, akkor jobb kilépni a kapcsolatból.
2020. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyre lehetne hozni, ha ő is akarná, ha számítanál neki te és a kapcsolatotok.


"Ha szerettem volna beszélni a problémákról, akkor inkább kinyomta a telefont es nem vett komolyan, ha megbántott."


Jobban jársz nélküle.

2020. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani akar ő, csak beszari egyedül lenni. Még nem talált nálad jobbat, akihez átugorhatna egy új kapcsolatba.


Hajítsd ki, aztán pusztuljon meg!


Vagy nem tudom,ez azéft talán durva lenne... 🤔 de nagyon gyanús ez a nagy elutasítás. Valami nagyobb kimozdulós közös program? Most már talán lehet is menni lassan... Nehéz elhinni, hogy szeret, inkább mintha csak megszokott lennél neki. Tehát oké, hogy vannak eltávolodósabb szakaszok egy kapcsolatban, de amit leírsz, az a teljes ignorálás, mindezt úgy, hogy te folyamatosan próbálkozol. Ezt ő is így látja?

2020. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Sosem fogom megérteni, hogy miért jó nektek olyan embert szeretni, aki nem foglalkozik veletek. Dobnám ki a francba a helyedben. Ezer jobbat találsz.
2020. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon úgy tűnik hogy erre fogja azt, hogy o mar nem akar veled lenni es teged akar beallitani a "szar" alaknak. Hiaba probalod megmenteni a kapcsolatot ha o mar kisujjat sem mozditja akkor ez mar egy veszett ugy.
2020. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szakíts már vele, és menj ahhoz a másikhoz, ha kedved van, az isten szerelmére, 25 éves vagy, meddig akarod ezt húzni?

Ragaszkodsz hozzá, de ez a kapcsolat nem jó neked, és a vak is látja, hogy neki sem.

Használd már a fejedet is, és tedd azt, amire SZÜKSÉGED van! Arra van szükséged, hogy ennek a kapcsolatnak véget vessen valaki. Ha nem ő, akkor te. Mert csak egy romboló, lehúzó kínszenvedés az egész, és ez akkor is így van, ha teljesen kiveszem a képletből azt a másik pasis incidenst. Anélkül is egy szar. Azt sem értem, miért vagy még ott.

2020. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kontextusban én már otthagytam volna a csávót a bús büdös szinkronpicsába!
2020. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tiril ***** válasza:
100%
Kérdező és még te erőlködsz, te futsz utána, de hogy minek... Fogadni mernék, hogy gyereket is fog majd neki szülni a kérdező. Nem egy esetben hallottam már ilyenről, hogy ez találta valaki jónak a probléma megoldására. Fogadd meg az előző hozzászólók egyöntetű véleményét, ha nem szeretnél szenvedni.
2020. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az első 5 év szinte tökéletes volt, ő volt a szerelmem és a legjobb barátom, ezért nagyon nehéz elszakadni tőle és feladni. Sajnos mindenkinek úgy állítja be, hogy megcsaltam (nem igaz) és nem ilyennek ismert meg. Valóban nem üzengetnék soha senkinek így, egyszerűen annyira jól esett az elismerés és hogy valaki tényleg észrevett, hogy nem gondolkodtam megfelelően. Egyelőre engem állít be hibásnak, ő szerinte nem tehet semmiről, hiszen elmondása szerint attól, hogy nem volt jó mostanában, még szeret ....
2020. máj. 28. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 évig minden rendben volt, jól működött a kommunikáció is, megérdemelhet a kapcsolat még egy esélyt, de határozottnak kell lenned. Ültesd le egy komoly és őszinte beszélgetésre, ahol mellébeszélés nélkül tisztázzátok a félreértéseket, elmondjátok egymásnak az érzéseiteket, meghallgatjátok a másikat és megbeszélitek, hogyan jutott ide a kapcsolatotok. Mondd el azt is, hogy csak akkor tudsz vele tervezni a jövőre nézve, ha társként viselkedik, nem menekül a konfliktusok elől és stresszes időszakban sem zár ki gyakorlatilag az életéből. Ha semmi hajlandóságot nem mutat a beszélgetésre, elzárkózik vagy hárít, akkor sajnos szakítanod kell. Az egy dolog, hogy mit érez, de egy jól működő párkapcsolathoz ennél több kell, nem lehet így viselkedni és aztán folyton arra hivatkozni, hogy "de hát szeretlek", mintha attól minden rendben lenne.
2020. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!