Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is gondolkozik hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gondolkozik hasonlóan a megcsalásról ís a ribiskedésről?

Figyelt kérdés
Szóval én nagyon elitélem az ilyesmit. Ismetkedtem egy lánnyal egyszer ée bevallotta hogy egyszer megcsalta az előző párját,de én nem tudtam benne bízni. Egyszerűen utálatot vált ki belőlem ha már csak hallom hogy valaki megcsalta a párját és vagy ha egy lány akinek van barátja elkezd flörtölni mással. Vagy chatelget. Nem tudom miért alakult ez ki bennem,de tényleg nagyon elitélem az ilyesmit. 20/f
2019. jan. 13. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Én is így vagyok.

Ha kapcsolatban vagyok, akkor képtelen vagyok más idegen férfival csetelni, arra pláne nem tudnék gondolni se, hogy megcsaljam. Flört is kizárva. Egyszerűen nem megy.

Ha valaki egyszer megteszi, akkor egy másik kapcsolatban csak egy lépés, hogy újra megtegye.

2019. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Először is, attól mert a múltjában valakit megcsalt, az nem azt jelenti, hogy innentől kezdve ő automatikusan az összes barátját megcsalja a jövőben, mert ő csak így tud kapcsolatban élni, lehet tanult a hibáiból.

Másodszor, ellenére sincs baj azzal, amit érzel. Próbálj minél jobban megismerni, finoman puhatolózni a témában, meg bánta-e, szerinte van-e rá lehetőség, hogy ilyen helyzet kialakul a jövőben.

2019. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Jól is teszed, ha ilyenekkel nem erőlteted a kapcsolatot. Aki egyszer megcsalt valakit, az bebizonyította, hogy nem fontos számára a tisztelet a másikkal szemben egy párkapcsolatban. Ha valakit nyugodt szívvel így meg tudott bántani és alázni, az a következő párjával is meg fogja tenni előbb-utóbb.
2019. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Az a gáz h sokan már azt se türik h a nőjük dolgozzon,barátai legyenek,rokonokra is féltékenyek..
2019. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak ezt az oldalt olvasnám, azt hihetném, hogy csak a nők lépnek félre, pedig kamus kispajtásom a férfiak is bizony ugyanúgy félrelépnek.
2019. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Helyes. Jobbat érdemel nálad a lány.
2019. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el, hogy a többség pont ugyanúgy van vele, mint te, és az a ritkább, ha valaki nem ítélkezik kapásból, hanem megpróbálja megérteni az okokat.
2019. jan. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért gondolkodsz így, mert még gyerek vagy és fekete-fehéren látod a világot.
2019. jan. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha idősebb leszel, akkor belátod, hogy nem feltétlenül fekete-fehérben működik a világ. Nem jó dolog megítélni másokat, mert könnyedén fordulhat a kocka...
2019. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

8-as al ertek egyet, huszonevesen en is mindent fekete feherben lattam, nem erdekeltek az ugymond magyarazatok, eliteltem embereket hasonlo dolgokert aztan felnottem es rajottem h ezeknek a dolgoknak hattere van es senkit nem lehet elitelni a donteseiert. Tobb szemszogbol kell vizsgalni a dolgokat de ezt majd csak akkor erted meg ha tobbet tapasztalsz a vilagbol, amihez ido kell.


Addig pedig sztem inkabb valogass azok kozul akik meg soha semmilyen nem kovettek el.

2019. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!