Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti házas ferfiak, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti házas ferfiak, mikor adjátok ki a szeretötöket a felesegnek?

Figyelt kérdés

Ha elöfordul ilyen , miert ?

Bosszú a szeretön , aki szakit ?

Vagy figyelemelterelés más, súlyosabb titkokról?



2018. nov. 10. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezzel csak az lehet a cél, hogy ő gyáva elválni ezért kiteríti a szennyest és így könnyebb a lelkiismeretének, hogy nem ő adja be a válópert.
2018. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőn miért lenne ez bosszú?
2018. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyenge bosszú és nem is logikus. Ha kipakolná a pucér képeit netre, na az már bosszú lenne.
2018. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy a szeretö tudta nelkul elmondja a felesegnek hogy ezzel a növel kapcsolata volt , es ezaltal a nöt veszelybe sodorja , mert a feleseg csom alvilagi alakot ismer peldaul
2018. nov. 10. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Bosszubol bitos nem. Nalunk akkor mondta el, amikor en bekoptem mar hamarabb:-), es volt rs bizonytek is. Akkor amolyan csak el ne valjunk alapon beismerte. Ebbol az kovetkezne nekem, hogy csak akkor mondjak el, ha mar tenyleg nem lehet letagadni es felnek a kovetkezmenyektol, amibel a tovabbi tagadss jarhat.

De mindenkepp az kell hozza, hogy a szereto ne szamitson semmit.

Vagy nagyon kiveteles esetben a ferfi idiota es el akar valni es bevallja a szereto miatt, mert szerelmes bele. Ilyenkor bizos nem akar rosszat csak tul oszinte. Ilyenrol azonban az eletben nem hallottam, hogy valaki ezt megtette.

A feleseg meg ne felj nem fog alvilagi embert fogadni ellened. Ha megis akkor bortonbe kerulne, de ha ennyire kell neki a ferje, akkor nem kockaztatja.

2018. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja el, mert így akar megszabadulni a nőtől. Többször célzott rá, hogy hagyja a szerető békén, de nem ért a szóból. Ráereszti a féltékeny pitbull nejét, és elmarja a környékről is.
2018. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyet is láttam. Minden esetben az volt az indok, hogy szabadulni akart a szeretőtől. Akiket ismerek ilyen pasik, mind tudta, hogy a felesége meg fog bocsátani, ha ő vall színt, szánja-bánja, hazudik egy sort (pl csak egyszeri botlás volt, miközben meg hónapokig tartott). Azt akarták elkerülni, hogy ne a szeretőtől tudja meg a feleség, mert akkor sokkal rosszabb helyzetben lettek volna. Na meg hogy ne szívathassa őket a szerető, mert volt olyan, ahol fenyegetőzött a csajszi, hogy elmondja, ha szakít vele. Nagyon sok feleség megbocsátja a megcsalást, ha a férje mondja el, és nem voltak, nincsenek érzelmek a szerető felé. Főleg, ha gazdag is a férj 😏
2018. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az erdekes az, hogy a baratnöm egy hónapja szakitott a pasival, ö akarta , tehat nem az a tipus akit le kell vakarni
2018. nov. 11. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!