Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Szereti a párját az a férffi, aki falja a nőket, majd kapcsolata lesz, de mellett mindig volt valaki az első perctől kezdve?


Tehát x éve mellette, de továbbra de mindig voltak/vannak más nők


2020. jún. 11. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem szereti! Az ilyen férfi egész életében a nőket fogja hajtani. Vagy megszokod, hogy megcsal, vagy kidobod. Amúgy elég értelmetlenül tetted fel a kérdést, szóval nem is tudom jól válaszoltam e :D
2020. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha szereti nem tenné ezt meg vele.
2020. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szereti. Nekem legalább is az a szeretet,hogy csak én vagyok a páromnak és csak ő van az én számomra,mint az ellenkező nem képviselője.

Van szemünk látunk másokat is, esetleg egy kis szemezés, eddig rendben... de tovább nem megyünk, ha fontos számunkra a másik.

Persze vannak nyított párkapcsolatok, de számomra ez nem lenne megfelelő.

Kinek a pap és kinek a papné, ahogy mondani szokás.

2020. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Minden nap megkérdezed ugyan ezt vagy kétszer... A válasz még mindig az, hogy nem szeret és szarba se vesz.
2020. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van mindig egy férfi aki elkezdi bizonygatni ilyenkor, hogy szeretheti tiszta szívvel a nőjét mert a többi csak kaland.

Viszont én nem hiszek neki, mert az ilyen pacák csak egy élvhajhász aki saját magát szereti. Csak ezt így sosem foga senki felvállalni.

2020. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha így mutatja ki a szeretetét, akkor ebből a szeretetből egészséges lelkű ember nem kér. Csak az az ilyen gyenge, gyáva, kapcsolatfüggő felmosórongyok jönnek össze és maradnak együtt ilyen jellemű emberrel.
2020. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti, de jó a kényelem amit nyújt neki. Főz, mosogat, takarít, stb. Aztán amikor viszket a töke, van kin kiélje.
2020. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!