Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen döntés lenne ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen döntés lenne ilyenkor a helyes?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok együtt a párommal, 4 hónapja költöztünk össze és megismertem egy lányt akivel 2 szer találkoztam, kicsit több is volt mint beszélgetés. Nagyon jóléreztem magam vele, és ő is velem. Elmondtam a barátnőmnek aki természetesen (jogosan) kiborult. Megbeszéltük félre lépésem véget megpróbaljuk folytatni, viszont nem birom kiverni ezt a lányt a fejemböl. Mi lenne ilyenkor a legjobb döntés ? De viszont a 2 evet sem birom 2 napos kalandért eldobni amiböl lehet nem is lenne semmi. Mit tanácsoltok ?

2019. nov. 5. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod mellett képes volt egy másik csaj 2 nap alatt ennyire megfogni akkor ott már nincsenek se érzelmek se jó kapcsolat. Nem az a lényeg, hogy lesz-e a másik csajjal valami, hanem az, hogy ha egy csaj ennyire meg tud fogni úgy, hogy együtt vagy a pároddal akkor semmi értelme már a kapcsolatnak, nem szereted őt. Ha a másikból nem is lesz semmi ebből a kapcsolatból akkor is ki kell lépned. Nincsenek erős érzelmek, meg fogod csalni újra és újra.
2019. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem múlik el röpke két év alatt. Vond le a következtetést.
2019. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!