Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt egy nővel. 9 évvel idősebb mint én (23). Kapcsolatunk a munkahelyünkön alakult ki (folyami hajo), és ott is folytatódott. Mindketten magyarok vagyunk, más más országból. Neki van egy lassan 10 evés fia, és nagyon belémszeretett.


Én sajnos nem érzek annyira erősen iránta, rengetegszer megfordult már a szakítás is a fejemben.


Iszonyatosan féltékeny es bárkire ha ránézek, azt hiszi hogy vele csalom. Rengeteget veszekedtünk emiatt... A kapcsolatunk elején a családja is nagyon beleszállt, nehézen indult minden...


Ő mar lassan a gyűrűt várja, és ezt sokszor el is mondta mar. Viszont en meg nem akarok megházasodni, s nem érzem azt hogy ő lenne az igazi nekem.


Jelenleg mindketten olyan pozícióban vagyunk, amiből előrelépés lehetséges, s a csapat is nagyon jó...


Mindig azt hangoztatja, ha szakítok ő felmond a cégnél... Viszont ezzel nagyon nehéz anyagi helyzetbe hoznám, és nem szeretném ezt csinálni... Viszont engem lassan az őrületbe kerget, és tudom hogy nincs mentség, de megcsaltam...


Önző is vagyok, meg nem is... de tényleg tanácstalan vagyok. Ha szakitók vele felek padlóra kerül, mert mar csalódott másokban is. Viszont ha nem teszem meg akkor en fogok megőrülni lassan...


2019. máj. 18. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat a legnagyobb onzoseg amit tehetsz hogy vele maradsz es hitegeted ot.szakits vele mondd el inkabb szepen neki hogy nem erzed hogy o lenne az igazi minthogy o belelovalja magat olyanba ami sosem fog eljonni.

Munka lesz mas is ha tenylegesen felmondana..de nagyon csunya dolog hazudni,megcsalni a masikat stb..

2019. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb, ha megmondod, hogy te nem vagy (már) szerelmes, és szakíts vele. Most lehet, hogy fáj, de neki is ez a jobb hosszú távon.

Az pedig már az ő döntése, ha felmond.

2019. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele minél hamarabb. Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz és ő annál tovább reménykedik. Ha felmond, az az ő dolga, ezt neki kell eldöntenie. A te részed az, hogy légy vele őszinte (a megcsalást nem biztos, hogy bevallanám a helyedben) mondd el, hogy te nem érzed, hogy ő lenne az igazi és nem akarod hitegetni.
2019. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!