Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, egy plázában dolgozunk. Én boltvezető vagyok, ő a mekiben dolgozik. Fél éve vagyunk együtt,ő 20 éves, én 23. Nem feküdtem le vele, mert nekem az lett volna az első alkalom, és azt akartam, hogy biztos legyek benne. A sztori előzménye az, hogy mielőtt megismertem őt beleszerettem egy srácba ő egy kicsit idősebb mint én (37 éves) és igazgató helyettes egy cégnél. Egy családi konfliktus kapcsán (összeveszett a szüleimmel, és jogi per lett belőle, ahol én tanú vagyok) nem láttam többet, de aztán a plázában szembe jött velem a folyósón. Elkezdtünk találkozgatni, de senkinek nem szóltam róla. Ez már két hónapja tart. Nagyon sokszor alszom nála, olyankor főzünk, szexelünk, beszélgetünk. Nem tudom, hogy mit tegyek, hiszen ott van a barátom, és mivel egy épületben dolgozunk, fennáll a veszélye annak, hogy találkoznak. Nem tudom, mit tegyek, mert a barátomat szeretem, a másik srácba viszont szerelmes vagyok.

2018. máj. 27. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Szerencséd, hogy nem férfi vagy, mert akkor már mindenféle pokolravaló gerinctelen aljas féregnek le lennél hordva. Így meg csak egy szerencsétlen megzavarodott kislány vagy, aki érzelmi támogatásra szorul.
2018. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal, hiába "szereted" ha mással szexelz. A másik lehetőség, hogy a srácot nem zavarja a nyílt kapcsolat, (ennek kiderítése érdekében besélj a barátoddal.)
2018. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, nem szereted a barátod. Kihasználod hogy van. Hogy ott legyen ha a másik dob akinek meg valószínűleg nem vagy több havernál és szexpartnernél.

Szakíts a barátoddal mert ez így nem korrekt.

2018. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szegény csóri srácnak megjátszod a szende szüzet, jaj én nem vagyok olyan, aztán az első adandó alkalommal beleülsz egy másik virslibe a szerelem nevében. Gyönyörű! Megtennéd azt a szivességet neki, hogy rabolod tovább a drága idejét. Szüleid is biztos örülni fognak.
2018. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ott a válasz

"másik srácba viszont szerelmes vagyok"

Oda húz/vonz jobban a szíved.

Meg ha pl választanád a szerelmedet; nem kéne attól félned, hogy ők ott ketten találkoznak, és lebukás. És csak egyiküket választanád, akibe szerelmes vagy. És akkor nem kéne oda a másik, és nem kéne félni. Mert akkor nyíltan is láthatnák egymást; mert a másikkal vállalnád fel a szerelmedet (mármint mint most érzést értem itt). A családodnak meg vele nemtom , milyen peres ügye lett; szerintem azt abba kéne hagyni, én nem tudok elképzelni olyan durvát, ami miatt érdemes lenne bíróságra járdosni , meg esetleg fizetni az ügyészeket meg a terembérlést meg ilyesmi; nemtom, mit kell ilyenkor -na szal, lényeg a lényeg, szerintem a szerelmedet válaszd, a család meg majd megbékél. Az érzelmeink azé súgják az utat, hogy merre van a sorsod iránya; próbálnak arrafelé terelni. Bár mondjuk igen, van olyan is, amikor a logikát vetjük be; hát, a logikai érvek, amik itt a másik pasi mellett szólnának, számomra elég gyengének tűnnek; szóval szerintem tényleg válaszd azt, akibe szerelmes vagy; a pert meg felejtsétek el lehetőség szerint. Esetleg a szerelmed írhatna nekik egy levelet, hogy nem szeretne velük többet pereskedni, mer emiatt minek (nemtom, mi történt, olyan durvát nem tudok elképzelni). Ja de nem azt, hanem , hogy azt írja meg, hogy haragban lenni velük nem szeretne, mert az a fölösleges; meg minek a per is ; borítsunk fátylat a múltra, felejtsük el, a sérelmekért kölcsönösen tisztalap; mármint mindenki kezd tisztalappal mindkét oldalon, és elengeditek a sérelmeiteket, ozt cső. De hát na, ha te őt szereted szerelemből, akkor őt szereted szerelemből; azt kész, akkor minek lennél mással? Folyamatosan szenvednél tőle, hogy megtagadnád önmagad; és ezt a közös, kétoldalú szerelmeteket. Meg közben rettegnél még folyton a lebukástól, lelkifurdalásod lehetne attól is, hogy esetleg átvágod, akit csak szeretsz, közben meg mindig másra is gondolsz közben és hitegeted; de közben tudod, hogy lehetne jobb is, még egy sokkal magasabb szintű kapcsolatot is megélhetnél, ott lenne az orrod előtt; ott lebegne előtted; plusz még akkor nem kéne sutyiban találkoznotok a szerelmeddel, hogy a barátod ne tudja, hanem lehetne ez egy felvállalt kapcsolat, és akkor nem kéne sutyiban a háta mögött ügyeskedni, ezzel őt átverve.

2018. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ócska kapcarongy vagy, ez az igazság. Hülyíted mindkettőt. Helyes döntés az lenne, ha zárdába vonulnál.
2018. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!