Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásra van/lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásra van/lehet valami mentség (részegség)? Vagy unblock elítélendő dolog? Szerintetek vannak olyan esetek, ahol elfogadható és megbocsátható a megcsalás?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs ilyen.. Sajnos ha egyszer megteszi meg fogja tenni ismét, cska idő kérdése.

De persze ez csak az én személyes véleményem.

2020. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
87%
Szerintem sincs. És en block.
2020. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentség, ez instant válás.
2020. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nincs.
2020. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Az "unblock" kifejezés az "en bloc" helyett - na ez tényleg szörnyű :)


De amúgy nincs mentség, mert több dolgot is tartalmaz a megcsalás ami általában elítélendő: hűtlenség, hazugság, bizalommal történő visszaélés, önuralom hiánya stb.

2020. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
98%
Nem, nincs mentség! Ha pedig részegen nem tudja magát kontrollálni, akkor ne igyon annyit!
2020. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs rá mentség. Akárhogy magyarázzuk, onnantól nem lehet komolyan venni a kapcsolatot. Instant hátbadöfése a másik félnek, akivel elvileg egy pár vagytok
2020. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs rá mentség. Aki a társam, az nem tesz ilyet. Én pedig megadok minden lehetőséget a kapcsolatomban, hogy ne a hátam mögött kelljen sumákolni, hanem elejébe menni a dolgoknak.


Vagy legalább ha valaki félrekúr, legyen benne annyi, hogy azonnal szakít utána

2020. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy. Elfelejteni, kitörölni nem tudjátok. Minden vitánál fel fog jönni. A bizalmad oda, amint menne egyedül egy métert, már azon kattogsz, hogy biztos megint megtörténik. Neki se lesz jó, ok nélkül is féltékeny leszel. Utána csak azért is félrelép, hogy igazad legyen.

Soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint a megcsalás előtt.

2020. jún. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tgt ***** válasza:
39%
Elfelejteni nem lehet, de megbocsátani igen. A bizalmat pedig vissza lehet építeni. Sok munka, hosszú idő, de ha mindketten akarjátok, akkor ismét működhet a kapcsolatotok.
2020. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!