Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátható ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ilyenkor a megcsalás?

Figyelt kérdés
Ha szexuálisan nem érzi magát kielégitve most akár a férfi akár a nő?
2018. nov. 1. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem!


Bár igazából én úgy gondolom, hogy először is meg kellene próbálni erről beszélgetni és valamit változtatni, hogy jobb legyen. Megbeszélni, hogy mi a baj és ezen hogyan lehet javítani.


Rosszabb eset, ha erről egyáltalán nem lehet beszélgetni a másikkal vagy nem változik semmi. Ilyenkor is meg kellene beszélni, hogy mi legyen és, ha egyáltalán nem működik akkor szétmenni vagy csak szimplán nyitott kapcsolatban élni, ha ez mindkét fél számára megfelelő. Bár én ezt nem támogatom és nem akarok nyitott kapcsolatot, de elképzelhetőnek tartom, hogy egy 10-15 éves kapcsolatban például beleférne az ilyesmi alkalomadtán.


Megcsalni minden esetben szemétség a másikat, mert aljas és tiszteletlen dolog.

2018. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
nem!
2018. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Tessék lezárni a kapcsolatot vagy nyitott kapcsolatra váltani, aztán utána annyiszor kúrsz félre, ahányszor akarsz. Amíg a párod háta mögött csinálod, addig egy utolsó hulladék féreg vagy.
2018. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

18:42


Ha gyenge valaki az ágyban arról nem tehet senki.

2018. nov. 1. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Hagyjuk már, az egész gyakorlás és összecsiszolódás kérdése, senki se születik lepedőbajnoknak. A hűség viszont kizárólag döntés kérdése, semmi másé, szóval nincs rá se mentség, se kifogás, csak primitív ösztönlény férgeknél.
2018. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Ugye nem buntetik az autolopast ha zuhog az eso vihar van es faj a labam

De buntetik

Nincs enyhito korulmeny csalas az csalas

Szex nem kell az eletbenmaradashoz

Lehet szakitani is eloszor

2018. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

A megcsalás, sokaknál megbocsájtható.

Azért, aki csal, az nem szokott róla otthon vidáman beszámolni. Igy döntő többségben, nem is kell megbocsájtani.

Legalább is én ezt látom, minden hol.

2018. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyetlen egy esetben, ha a partenerrel meg van beszélve.

Mondjuk én semmiképpen nem akarnék úgy élni senkivel hogy mellette félre kell kúrnom mert köztünk nem működik a dolog....

F36

2018. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a maszturbálás megengedett, nem a félrelépés.
2018. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ezzel az indítékkal régen csináltam egy ilyet. Szerintem helytelen volt és nincs mentségem csupán indítékom.

32/f

2018. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!