Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti eldobnátok egy jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eldobnátok egy jól működő 8 hónapos kapcsolatot, ha kiderülne, hogy az első randi után a párotok még lefeküdt valakivel?

Figyelt kérdés
Ti ezt megcsalásnak vennétek? Hivatalosan akkor még nem voltatok együtt.

2020. ápr. 11. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom a férfi csinálta ezt.

Nem megcsalás mert nem volt veled de azért sokmindent elárul róla..

2020. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontos történet kell. Akivel lefeküdt az volt eredetileg az A verzió csak off lett és maradtál te??? Le lehet nyelni csak gusztus kérdése. Ismerősöm nem tudott lefeküdni mással de mikor kavarni kezdett a mostani nejével még más nő volt az elsőszámú célpont. Az elsőszámúnak vett egy olyan vörösrózsa- csokrot Valentin napra mint amilyet a filmekben szoktak küldözgetni, más valakire eredetileg nem gondolt.. No aztán a mostani felesége (aki akkor “jó lesz talonba” státuszban volt) adott neki valami édességet és ő mivel ugye rá nem készült, elrohant venni a legelső virágboltba egy szál ki tudja milyen virágot(amiből még maradt). Tutira nem vagyok képben de nyilván nem a hősünkön múlott hogy kit vesz el( inkább az elsőszámú nem hatódott meg eléggé) de az unokáknak majd azt füllentik úgyis amit akarnak
2020. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem egy jól működő kapcsolat, csak egy helyes kis kirakat, amit kúrvára leszarok, hogy mennyi ideig tart.


Nem is értem, miért hivatkoznak emberek arra, hogy hány éve vannak együtt. Engem 10 év sem tart vissza attól, hogy valakit kibsszak, ha megtudok róla valamit, ami nekem nem fér bele. Nem biztosíték számomra, hogy mennyi ideig tudja magát sikeresen megjátszani meg türtőztetni a valódi énjétől

2020. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha valóban eddig jól működött és nagy a valószínűsége, hogy ilyen is marad, akkor alighanem elnézném... (De nem emlegetném fel még mérgemben sem!)
2020. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kilépnék igen, azért mert emiatt nagyot csalódnék benne, kiábrándulnék. Én férfiként nem tartok több vasat a tűzbe, elvárom hogy a nő se tegye.
2020. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Én nem csinálnék ilyet, és elvárom, hogy a párom is hasonló személetben éljen mellettem.


F

2020. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jól működik a kapcsolat, akkor biztos hogy nem foglalkoznék vele. De ezt neked kell elfogadnod.
2020. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Simán.
2020. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az első randi az én szememben még nem járás, vagyis nekem nem megcsalás.
2020. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Én csak emiatt nem szakítanék. Mondjuk nem ismerem a pontos helyzetet, de ahogy te is írtad még nem voltatok együtt, így szerintem ez még nem számít megcsalásnal szerintem. Egyáltalán nem örülnék neki, de szakítani nem szakítanék.
2020. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!