Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire "zavaró" ismerkedésnél ha kiderülne rólam, hogy 1 komoly, több éves kapcsolatom volt és utána már csak ilyen kapcsolat kezdemények?

Figyelt kérdés

Szóval mióta a barátommal szakítottunk ( 4,5 évig voltunk együtt), utána tindereztem főképp és mindig odáig jutottam el, hogy ismerkedünk, jól elvagyunk aztán kapcsolat és pár hónap után mindig vége...Most már unom ezt eléggé sőt ha ismerkedem már nem is beszélek erről mert azt gondolják, hogy vmi baj lehet velem... Ez csak Tinder miatt van, hogy alig lehet egy hosszútávú kapcsolatot összehozni vagy ennyire megváltozott az emberek hozzáállása a dolgokhoz? Vagy mindenki ennyire kalandvágyó és nem akar elköteleződni majd csak 30 felett?

27 N



2020. máj. 31. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Vagy csak annyira kapcsolatot akarsz, hogy bárkinek esélyt adsz. Vagy annyira elcseszett az a 4,5 év kapcsolat, hogy már egy kis stikli miatt is baxhatja a másik a kötődést részedről, ami kapcsolathoz nem ártana...
2020. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem adok mindenkinek esélyt, épp, hogy igyekszem sokáig ismerkedni mire kapcsolatra lépnék (jobban megismerni a másikat) de akkor is az a vége, hogy pár hónap és vége...
2020. máj. 31. 16:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság nem volt szerencséd, ennyi az egész. Volt egy majdnem 5 éves kapcsolatod az már szép idő. Simán rosszakat fogtál ki, sok a gyökér sajnos manapság, akik még maguk sem tudják mit is akarnak.
2020. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jó rendben , és mit fogsz tenni? Mi fog történni?

Lássuk a lehetőségeket...


1. Nem ismerkedsz tovább, se neten se élőben, aki közeledik inkább szemet sem vetsz rá, ergo egyedül leéled a gyönyörű életedet.

2. marad a net és ha mázlid van élőben, és előbb utóbb megismersz majd valakit akivel jó együtt lenni.

2020. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, már komolyan megfordult az első opció a fejemben... De szerintem 9-10 évvel ezelőtt annyira nem ez volt a helyzet mint most ismerkedés terén, de lehet csak nekem nem volt szerencsém eddig...
2020. máj. 31. 17:08
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem hosszan ismerkedni kell kérdező, hanem megfelelően szűrni. Aki kamus, nem tud 10 évre előre mondani valami célt ami nem egy új kocsi vagy megmászni a kilimanjarot, azt hanyagolni kell.
2020. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Én is kiírhattam volna ezt a kérdést, nálam is ugyan ez... néhány ismerősömmel már ciki beszélgetni, mert mindig annyi a válaszom a párkapcsolati témára, hogy "alakulóban van" - Igen, évekóta 😁

Hagyd a Tindert, egyre gázabb pasik vannak ott. Néhány éve még lehet jobb volt a felhozatal, de már nagyon elfuserált, lelkinyomorék, komplexusos pasik vannak ott. Esetleg, ha leakasztasz egy normálisnak tűnőt, kiderül, hogy az ágyban merevedési problémái vannak, vagy valami beteg fétise.

2020. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom 7-es :( Akkor úgy látszik, hogy nem csak én vagyok vele így. De neten kívül meg nehéz ismerkedni...
2020. máj. 31. 17:26
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Talán rossz korosztályban keresel. 20on évesen nem csoda, hogy nem akarnak házasodni stb. A férfiaknak olyan 30-33 körül jön meg ez az érzés. Legalábbis én már 23 évesen sem 20on éves korosztályba keresgéltem, hanem 30-asban. Hamar meg is lett a párom.
2020. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaró, sőt, ugyanígy vagyok ugyanennyi idősen, csak a férfi oldalról, szóval maximálisan megértelek. Egyébként pedig lehet ismerkedni máshol is, nem csak a neten, csak nyitott szemmel kell járni. És egyáltalán nem gáz, ha pl. nő létedre mégis te kezdeményezel beszélgetést.
2020. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!