Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyre határozottabban úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre határozottabban úgy vélem, hogy akit megcsalnak, sokszor, hosszan, az nem akar tudni róla. Aki tudni akar róla, az 1-2-re megérzi és lelép. Minden ezt támasztja alá. Valaki egyetért velem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van benne logika.
2020. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek. Ha nem is 1-2 alkalom után, de az ember észre kell vegye a rendszeres megcsalást.

Közeli ismerősöknél ugyanez volt a helyzet. A pasi ezer éve házas volt, nem hiszem el, hogy a nőnek nem tűnt fel, hogy évekig ugyanakkor végzett a melóba és ért haza a férje.. aztán 20 percel később, végül 1 órával később minden áldott nap.

2020. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így vagy. Azzal vígasztalják magukat, hogy de hiszen engem szeret, a másik nő csak egy r.banc. Szerintem furcsa elgondolás a szerelemről, de legyen az ő bajuk.
2020. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Részben egyetértek.

A nők általában szerelemből lépnek félre, ha ezt egy férfi nem veszi észre, az nem is figyel a párjára.

A férfiaknál van az a típus, aki csak és kizárólag kalandokat keres. Mondjuk évente egyszer összeszed valakit 1-2 menetre és ettől lenyugszik, a változatosság iránti igénye kielégül és az év maradék 360 napján tökéletesen boldog a hivatalos párjával. Ezt szinte lehetetlen megérezni és észrevenni, mert ezek a férfiak szerelemből sosem fekszenek le senkivel, tehát nem változik meg a viselkedésük. Túl nagy lelkifurdalásuk nincs, mert az ő felfogásuk szerint megcsalás az, ha érzelmileg csal, és mivel ez nem történik meg, mert tényleg semmit nem jelent nekik a kalandjuk, emiatt nyíltan tudnak a párjuk szemébe nézni. Az idejük 99%-át munkában és a családjukkal töltik, ezért az az évi 1-2 lopott óra soha nem fog feltűnni a feleségnek.

Ha egy férfi szerelemből megy félre és ez rendszeressé válik, ott a feleség valóban nem akar tudni róla.

2020. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ui: Viszont ez a kalandozós férfitípus felismerhető arról, hogy pofátlanul képesek nyíltan flörtölni és like-olgatni, pl. a közösségi oldalakon, de személyesen is. (4-es vagyok)
2020. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok esetben igaz. Sok esetben meg nagyon nem, mert utólag mindig könnyű okosnak lenni és összerakosgatni a nem stimmelő elemeket.


Sokan egyébként profi szintre fejlesztik a megtévesztés, a párjuknak meg nincs okuk benne kételkedni, pont emiatt. Mert nem akarnak paranoiásnak tűnni. Ha azt mondja nekik a párjuk, hogy találkozik egy barátjával 1 órára kétlem, hogy bárki is ezt ténylegesen ellenőrizné. Vagy ha azt mondja valakinek a párja, hogy változott a munkarendje, akkor nyilván elhiheti, ha nem túlzottan kamu módon rendezi az ügyet.Senki nem fog más munkahelyén kérdezősködni, főleg, hogy ott nem is mondanának neki semmit.

Ha meg egyébként is rendszeresen utazik a párja munkából kifolyólag, akkor honnan tudná meg? Ilyen szinten mehet a megcsalás akár egy fél évig, talán egy évig is, ha a csaló nagyon ügyes, ez pedig hosszú idő. Na meg nem mindenki szeretőt tart, aki opportunista kalandozó az meg ezt akár 10 évig is büntetlen megteheti, ha nagy mákja van.

2020. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, abszolút egyetértek. Volt pár párom, akivel mikor elkezdett romlani a kapcsolatunk, voltak olyan emberek, akiket gyanúsnak éreztem. Nem emiatt szakítottunk, mert nem volt igazából semmi feltűnő jel, de mindig bejött a tippem és a következő párja az az illető lett, akire gyanakodtam. :)


Ismeretségi körben is kiszagolom, kivel kell vigyázni, de akivel együtt élsz évekig, annak szerintem ismered annyira a rezdüléseit, hogy leessen, ha valami változott. Nagyon el kell távolodni ahhoz egymástól és nagyon vaknak kell lenni ahhoz, hogy az ember ne vegye észre az ilyesmit annál, akivel együtt kel és fekszik.

2020. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a vállalkozó pasik könnyen félrejárhatnak úgy, hogy a feleségük semmit sem fog észrevenni. Azokról beszélek, akiknek saját vállalkozása van és már annyira jól megy nekik, hogy leosztják a munkát és baromira unatkoznak nap közben. Nekik max. annyiból nehéz összehozni a menetet, mert általában a nők, akikkel kavarnak, nap közben nem érnek rá, mert dolgoznak/tanulnak.
2020. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6ossal maximálisan egyetértek. Nyilván utólag minden a helyére kattan, de amikor benne van az ember, akkor bízik a párjában és nem fog mindent jelnek venni. Még azt se, amit kéne, hiszen a legtöbb ember alapvetően bízik a párjában és hisz neki
2020. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat aki 8 évig nem jött rá állítólag.....De ott a csávó este helyett, sokszor hajnalba ment haza,vagy haza se ment....Nem tudom azon mit nem lehet észrevenni.
2020. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!