Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyre határozottabban úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre határozottabban úgy vélem, hogy akit megcsalnak, sokszor, hosszan, az nem akar tudni róla. Aki tudni akar róla, az 1-2-re megérzi és lelép. Minden ezt támasztja alá. Valaki egyetért velem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Peldaul tudni tudja, de nem akarja sajat magat kinozni a tenyekkel, reszletekkel.

Ha latja, erzi a masikon, hogy maradni szeretne, es o szeretne, ha maradna, es ha csak szex, nem szerelem, talan meg el is tunteti a korabbi feszultsegeket, akkor miert ne?

Ha hosszu ideje vannak egyutt, sok jo van kettojuk kozott, akkor igy a legjobb.

Vannak mas tortenetek is.

2020. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ennyire egyszerű. Lehet, hogy van egy megérzés, de kezdetben az ember igyekszik elnyomni. Aztán ahogy egyre erősebb a megérzés, lehet elkezd nyomozni, de valószínű bizonyítékot ígysem talál. Ez beleforgathat egy párt egy olyan lelki vívódásba, gyanusítgatások és tagadások sorába, amivel akkor is elássák magukat, ha tényleg nem volt szerető a képben.

Az, hogy egy-egy órát elcsal az ember párja hetente, szintén nem feltűnő, hiszen mondhatja, hogy nagy volt a forgalom, hogy hirtelen esett be munkaidő végén valami sürgős meló, hogy sokan voltak a boltban, összefutott egy jó barátjával, stb. Alapból nem feltételezi az ember, hogy a másik hazudik, hiszen szereti. Nyilván ha mindennap ez a szitu, az már más helyzet.

Vagyis egyetértek abban, hogy utólag már könnyű megélni az "aha" élményeket és fejben összerakni mi miért is történhetett anno, de amikor az ember benne van, hozza-viszi a gyerekeket, éli az életét, akkor ezek az apró jelek nem biztos, hogy feltűnnek.

Nekem nem tűnt fel. Persze utólag már okos vagyok, láthattam volna, de nem volt okom feltételezni.

2020. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó én már írtam aki 8 évet nem vett észre,ott napokat nem járt haza a férje.Amikor jeleztük felé ,H itt bizony van más,O rafogta ,H dolgozott a férje....Hogyne hajnalig még reggelig.Aztan amikor elhagyta a férje,akkor már azt mondta sejtette...
2020. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtam is, az már más szitu nyilván. De nem lehet ezt a sablont ráhúzni minden kapcsolatra, mert közel sem ennyire egyértelmű ez.
2020. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hm. Vagy nagyon biztos magában az akit megcsalnak. Nő: Sokkal fiatalabb mint a férje. A férfi napi szinten kielégíti. Sokkal többet keres. A férfi által megtakarított pénzből a feleség autót kap. Otthon minden úgy van ahogyan Ő akarja. Irányít, parancsol.

Ez a nő 100%-ig biztos a dolgában, hogy Ő párjának az álom nője! Ugyan miből is gondolná, hogy férje évek óta csalja? (mert így tudja elviselni a nő dominanciáját.)

2020. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit várunk, amikor legtöbb nő azt mondja ,H mindegy ,hogy megcsalt úgyis hozzám jön haza.Sok nőnek ez a felfogása.En is férjnél vagyok ,de ha tudnék ilyesmiről ,költözhetne oda a csakhogy.
2020. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos értelemben én is ezt vallom. Ez az én magánügyem és a férjemé, ettől függetlenül ez nem jelenti azt, hogy a homokba dugom a fejem, szóval nem feltétlenül értem hogy jön ez ide. :)

Ez már egy harmadik kategória szerintem.

2020. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!