Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a sokkal idődebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a sokkal idődebb kollégám, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy férfi kollégám, mondhatni bele szerettem sajnos. Viszont párkapcsolatban élek ami nem zökkenő mentes, vele sosem volt meg az az igazi szikra. Az is gond hogy ez a férfi kolléga aki tetszik 50 éves én meg 26. Ha jól tudom ő még házas is. Viszont erősen kacsintgatunk egymás felé, de még nem volt semmi köztünk. Mit tegyek?

2020. jún. 22. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A realitás az, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy ebből hosszabb távon életképes kapcsolat lesz. Az egyik gond a korkülönbség, hiszen most még rendben lehet a dolog, de mire te 40 éves leszel, ő 64. Léteznek ekkora korkülönbségű és távlatilag sikeres kapcsolatok, de elég ritkák. A másik, hogy ha házas és talán még gyerekei is vannak, akkor egyáltalán nem biztos, hogy egy - számára is elég nyilvánvalóan - idősebb korára bajos kapcsolat miatt otthagyja a feleségét, otthonát érted. Szóval ha ebből lehet egyáltalán valami, akkor 90%, hogy csak egy titkos és rövid életű kaland, amíg le nem buktok a társaitok előtt. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem tudnék a társam szemébe nézni, miután egy órája mással szeretkeztem, s kizárt, hogy a társad vagy a férfi társa ne venné ezt előbb-utóbb észre. Én a helyedben inkább megpróbálnám elfojtani ezt a vonzalmat, hátha magától elmúlik, s azzal minden megoldódik. Őt se bátorítsd, hogy neki is könnyebb legyen.
2020. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy elégedett a kapcsolatoddal, tegyétek jobbá. Ha lusták vagytok, akkor szakítsatok. Ha erkölcstelenek és lusták vagytok, akkor meg keféljetek félre. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2020. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Mint írod, a párkapcsolatod nem épp lángoló és tökéletes. Ha már más megtetszik és felébreszti benned a vágyat, akkor jó eséllyel úgy is elhal ez a meglévő kapcsolatod. Próbáld ki az 50-es kollégával, lehet épp ez a szexkapcsolat pörget fel vagy ébreszt ismét vágyat a mostani párod iránt. Ha nem teszel semmit, csak ábrándozol jó eséllyel lemaradsz egy élményről és úgy is vége lesz a kapcsolatodnak. Veszíteni nem veszítesz, szex kalandra fel. Viszont így állj hozzá, élvezd amit kaphatsz, de ne várj szerelmet és normális kapcsolatot a kollégával.
2020. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Légy észnél és ne az érzéseidre, hanem a józan eszedre hallgass!

Képes lennél egy nálad jóval idősebb ember házaséletébe belevájkálni?

Nincs elég hozzád illő férfi???

Ffi.

2020. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem avatkoztam bele semmibe, és nem is tudom szeretnék-e. De az biztos hogy nehezen állok ellen a kísértésnek. Ráadásul Ő olyan személyiségű amire mindig vágytam. Nem tudom mi legyen.
2020. jún. 22. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Gyönyörű sztori. Habár nem szereted a párod azért hitetgeted csak hogy ne legyel magányos, a háta mögött meg foglalt pasikkal flortolgetsz aki a amúgy az apád lehetne..
2020. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

"Ráadásul Ő olyan személyiségű amire mindig vágytam."


Aki hajlandó megcsalni a párját? 😅


Amúgy tök mindegy a személyisége, mert max. megdönt egyszer-ketszer. Rutinosabb és okosabb annál, hogy a régi bevált házasságát eldobja egy lánnyal korabeli fellángolás miatt, akivel úgysem tartana sokáig

2020. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
ALAP, hogy munkatárssal nem kezdünk!
2020. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%
Jajj Istenem, az én munkahelyemen is van olyan pasi, aki idősebb, házas, és még a személyisége is bejön, de nem áltatom magam azzal, hogy kapcsolatom lehetne vele, pont ezért kerülöm, ahogy csak tudom. Úgysem hagyná el a feleségét, mint ahogyan a te embered sem. Az, hogy párszor levarr téged, pedig még messze nem kapcsolat. Mondjuk olyanról hallottam, hogy az idősebb faszi elköltözött otthonról, a csaj beadta a válókeresetet, de amikor rá került volna a sor, egyből visszakozott. Szóval nehogy azt hidd, hogy a p!n@dért feladná a családját. De tegyük fel, hogy sikerül szétbarmolnod a családját. Neked tetszene, ha 20-onvalamennyi év házasság után egy kis fiatal nyefke elvenné a férjed? Gondolom nem. Erre mondják, hogy úgy kell viselkedni másokkal, ahogy elvárod, hogy veled is viselkedjenek.
2020. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyetlen szóval sem írtam, hogy beleavatkoztál valamibe. Te viszont kétszer is megírtad, hogy megtetszett és alighanem beleszerettél egy jóval idősebb munkatársadba, aki az ideálod, és azt kérdezted ugyancsak kétszer, hogy mit tegyél.

A válaszom:

Ne forgasd őt az agyadban, állj ellen a kísértésnek, viszonyt ne kezdj vele.

Ffi

2020. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!