Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a sokkal idődebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a sokkal idődebb kollégám, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy férfi kollégám, mondhatni bele szerettem sajnos. Viszont párkapcsolatban élek ami nem zökkenő mentes, vele sosem volt meg az az igazi szikra. Az is gond hogy ez a férfi kolléga aki tetszik 50 éves én meg 26. Ha jól tudom ő még házas is. Viszont erősen kacsintgatunk egymás felé, de még nem volt semmi köztünk. Mit tegyek?

2020. jún. 22. 07:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

#4, ki volna hozzáillőbb férfi, mint akibe beleszeretett, és bejön a személyisége is, és kölcsönös is a dolog?


Azt, hogy a pasinak felesége van, csak egy feltételezés.


Ha van, akkor szépen ásd el magadban a dolgot, anélkül se lenne ez egyszerű.

Ha nincs, még szakíts a mostanival, aztán hajrá!

2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

Ugye tudod hogy részéről ez egy erőlteljes kapu zárási pánik?


Két kimenetele lehet a dolognak. Az egyiknek nagyjából 5% az esélye: szerelmes beléd, összejöttök, ott hagyja érted a családját és boldogan éltek míg. Van ilyen - apám is megtette pedig közte és a csaj között nem csak 26 év volt....


95% az esélye viszont annak hogy üríteni akar még párat mielőtt végleg beköltözik az asszonnyal a nyugdójas otthonba, esetleg munkahelyi flörtre vágyik hogy még érezze hogy él, de megmarad a tisztesség keretein belül. Bármilyen jó csaj vagy, ő valamiért leélte már az élete jó részét egy asszonnyal, és nem valószínü hogy elfogja hagyni őt. Te meg próbáld meg magadról elhinni hogy ennél többet érsz.

2020. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!