Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40 feletti nő társamat kérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti nő társamat kérdezném :) volt már olyan akár egyetemi (levelezőn) vagy munkahelyen hogy jött egy 30 éves férfi és szeretők lettetek? Valahogy nem tudtunk leállni.. Pedig családunk van

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem koléga volt,és nem is levelezőn ismerkedtünk meg,de igen volt ilyen. És abban is biztoa vagyok,hogy nem én vagyok a történelemben az első akivel ilyen előfordult.
2020. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. De sokan csalják a házastársukat kortól függetlenül.
2020. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy egy közös munka kapcsán megismertem egy 30 éves srácot, én még nem vagyok negyven, de közel hozzá. Első pillanattól kezdve egymásra kattantunk, úgy vibrált köztünk a levegő, hogy mások is észrevették és szóvá tették. Majd egy héttel később egyszer találkoztunk is kettesben. Annak ellenére, hogy mindketten függetlenek vagyunk, én úgy döntöttem, hogy nem megyek bele a szexkapcsolatba, mert mi más lehetne ekkora korkülönbséggel, legalábbis én nem tudtam vele elképzelni semmi komolyat.
2020. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miert nem? Ha kapcsolatba lennél az ciki, nálam is az, de csak 1x élünk 😶
2020. jún. 22. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer élünk, igaz. De én hosszútávon gondolkodom, és nem akartam lekötni magam és a figyelmem egy olyan viszonyra, aminek már az elején megvannak számlálva a napjai. Ráadásul féltem, hogy érzelmek alakulnak ki nálam vagy nála, az megbonyolítaná az egészet.
2020. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen,bár a srác 28,én 48,és semmi közös munka,nem ismertük egymást korábban. Ha valaki ezt jósolta volna nekem előtte azt mondom,hogy ilyen soha nem történhet. Azóta telik az idő,Ő még mindig keres,én tartózkodom,bár iszonyatosan vonzódom Hozzá.
2020. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt ilyen. Mert családom van. Próbálom a férjem, a gyerekeim és önmagam annyira tisztelni, hogy nem megyek bele ilyesmibe. Előbb utóbb megunnám a szeretőm is, és akkor csak az üresség maradna, boldogtalanság egy hazug házasságban. Egy ilyen szituációban én csak vesztes volnék. Ráadásul a kollégám - akivel ez egyáltalán felmerült - szintén családos.
2020. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a minusz tiz ev nem eleg. Kb annyival fiatalabbnak hisznek, ugyhogy sokkal lejjebb van nalam a korhatar.
2020. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
???
2020. jún. 26. 07:12
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen,mindent le lehet küzdeni. Viszont ha már gondolati szintre jut,és onnan "ki nem mászik", nem tudom mennyire érdemes elhessegetni. Tudim,kapom a minuszokat,de néha még a válságban lévő kapcsolatnak is jót tesz. És itt a lelki oldalára is gondolok,nem kizárólag a testiségre.
2020. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!