Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan viselkednél ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan viselkednél ha a feleséged/férjed/barátod vagy barátnőd amikor otthon vagy nagyon ragad?

Figyelt kérdés

Ha nagyon sok időt szeretne a közeledben tölteni de te nem.

És minden hol látod, el sem tudod kerülni.

Hogyan viselkednél ilyen esetben?



2015. febr. 11. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Élettársi vagy házassági kapcsolatra gondolok.
2015. febr. 11. 08:55
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
meg szoktam mondani neki.
2015. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell vele beszelni.
2015. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egész nap nem vagyunk otthon, ezért jó érzés, hogy este otthon végre együtt lehetünk. Nem is értem, hogy miért teher, ha az ember végre együtt lehet a párjával.

Vagy ti egész nap otthon vagytok kettesben? Vagy nem szeretitek egymást?

2015. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnám megbeszélni vele, hogy szükségem van élettérre, szükségem van arra hogy a barátaimmal tölthessek egy kis időt, vagy éppen egyedül szeretnék lenni egy picit. De mindezt úgy beszélném meg vele, hogy éreztetném, ez nem azt jelenti hogy nincs rá szükségem, hanem azt, hogy csak egy kis saját élettérre vágyom.


Nem magányos? Nem tölt túl sok időt egyedül? Vannak barátai? Többnyire az ilyen erős ragaszkodást a magány érzése váltja ki...

2015. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rosszul, általában dühkitöréseim lesznek és/vagy elutasító vagyok vele szemben.

L

2015. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!