Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy fülbevalót találnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fülbevalót találnátok az anyósülés alatt, gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Az volt a magyarázat, hogy párszor felvett stopposokat és biztos valamelyikük hagyhatta el.

Tegnap elkönyveltem magamban, hogy elhiszem.

Aztán eszembe jutott, hogy volt mostanában 2 furcsa alkalom is, amikor a műszakon kívül hívták be dolgozni. Egyszer nagyon korán, hajnalban, máskor pedig este (éjszakára) és másnap is ott kellett maradnia (összesen 2 éjszakát, de amúgy is 24 órázni szokott).

Az igaz, hogy olyan a mhelye, hogy bárikor behívhatják, de annyira elbizonytalanodtam!

Mostanában mintha a szex is kevesebb (bár 2 pici gyerek mellett elég nehéz megoldani).


Mindemellett, az lényeges itt, hogy nem az a megcsalós típus, hanem egy megbízható, becsületes családapa, aki sosem hazudott és nem adott okot arra, hogy bármire is gyanakodjak. Most is azért bizonytalanodtam el, mivel több akár megcsalással kapcsolatba hozható jel áll fenn együtt. :(


Rákérdeztem, tagadta. Azt mondta, ha tényleg megcsalna, akkor nem hagyna ott ilyen piti nyomot, mint a fülbevaló..-


2017. ápr. 11. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Gyanakodnék.
2017. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
88%
Ki vesz fel manapgá stopposokat? És mennyi az esélye, hogy pont elhagyja a fülbevalóját? Hazudik...
2017. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj ezen a stoppos valaszon en azert jot nevettem...szokott o felvenni ilyeneket? En megkerdeznem ,hogy hol mikor stb.. igaz hazudni barmit osszetudna...


Szerintem figyelj oda kicsit jobban a dolgokra..

2017. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg szokott felvenni stopposokat.

Azt kihagytam, hogy nem Magyarországon élünk!

Itt nem ingyen stoppolnak, hanem adnak valamennyi pénzt cserébe, kb. mint a busz vagy vonatjegy ára.

Ha mondjuk egyedül jársz autóval munkába és felveszel 3-4 stoppost, akkor kijön a benzinpénz. ;)

2017. ápr. 11. 14:10
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Én is gyanakodnék.

Mi több, nyitott szemmel járnék.

2017. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ok, a gyanakváson túl vagyok.

Van 2 pici gyerekem, akiket nem tudok kire bízni, mert itt kint nem ismerek senkit és nincs segítségem.

Nem tudok nyomozgatni utána, követni, vagy ilyesmi, mert nyilván nem fogok 2 karonülővel futkosni utána.

2017. ápr. 11. 14:13
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Így hogy a stopposos dolog hihető, én nem gyanakodnék.
2017. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Tudom ronda dolgot fogok most tanácsolni.

De ha kerüli a témát, és neked meg van kötve a kezed, akkor pl. őrizetlenül hagyott telefon is sokmindent el tud árulni.

Én hónapokon keresztül tartó őrlődés, tagadások, kínlódások után nyertem így egyszer bizonyosságot.

Amikor egy ellentétes nemű személytől származó, "nagyon jó volt veled a szex, puszilom a hasadat" üzenetet találtam, vége lett a gyötrődéseknek :-)

2017. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

"ha tényleg megcsalna, akkor nem hagyna ott ilyen piti nyomot, mint a fülbevaló..." Jaaaj, ez jó duma. xD

A stoppos sztori nehezen hihető, már csak azért is, mert ha a férjem stopposokat venne fel, arról tudnék. Nem azért, mert elszámol minden tettével/percével/stb., hanem egyszerűen azért, mert szoktunk beszélgetni, egy sima "milyen napod volt"-csevejkor pedig biztos, hogy említette volna... ez, hogy véletlenül pont egy gyanús jelnél derül ki, hogy "ja, amúgy szoktam stopposokat felvenni" nekem még gyanúsabbá teszi.

Tudom, hogy nehéz elhinni, hogy félremegy, szerintem én is minden porcikámmal a férjemnek akarnék hinni ilyen esetben, de... tartsd nyitva a szemed. :(

2017. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi, mire meló közben bepötyögtem a választ, már leírtad, hogy a stoppos sztori miért hihehő. Így azért másabb a dolog, persze figyelj a férjedre, stb..., de ezesetben csak emiatt nem aggódnék.

9 voltam

2017. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!