Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodnátok ilyen helyzetben hogy valami visszaélés készül ellenetek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt s néhány hónapos kapcsolat után fura dolgokat csinál: megadta először a kaputelefonja kódját, majd a facebook jelszavát, végül a bankkártyája pin kódját is. Ez csak nekem fura?
2019. aug. 20. 17:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Az biztos, hogy nem százas.. talán így próbálja letesztelni, hogy megbízhat-e benned
2019. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért adta meg, kérted?

Nem, nem csak Neked fura, ezek bizalmas adatok, még évek óta együtt élő párok se törvényszerű,hogy tudassák pl a face jelszavukat. És ez nem bizalom, vagy bizalmatlanság kérdése.


A kaputelefon kóddal társasháznál nagyon nem tudsz mit kezdeni, kivéve ha családi házban lakik.

2019. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

A kaputeleson tök rendben van szerintem, még a fb-ot is lehet ilyen bizalmi gesztusként értékelni, de a bankkártya pinkódját esküszöm, hogy nem értem.

33/f

2019. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, az is, hogy ettől reméli azt, hogy te ugyanúgy meg fogod adni a kaputelefon kódját és a pin kódodat. Nyilván azt nem teheti meg, hogy csak simán elkéri ezeket tőled hiszen az túl gyanús lenne. Ellenben lehet azt várja, hogy te viszonzásul szintén megadod neki ugyanezeket.
2019. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
addig oké, hogy tesztel, inkább olyantól tartok, hogy elkezdi segítségkérés címén igénybe venni ezeket, utána pedig lesz bizonyíték arra hogy visszaéltem, az meg hogy ő kért, nincs bizonyítva. Szóval a kártyaautomatánál lesz fotó, a kaputelefon kódhasználatot látja egy két szomszéd, a facebook belépésnél meg úgy tudom rögzíti az IP címemet. ha ebbe a csapdába belesétálnék, ennyi bizonyítékkal ellenem más semmiből se másznék ki. Nem az a kérdés, hogy megtehetem e, nyilván ha az engedélye nélkül teszek bármit az illegális, hanem hogy bízzak e egyáltalán egy ilyen nőben s ne meneküljek el azelőtt, hogy valami kevésbé átlátható csapdába kerülnek... merthogy ez nekem se normális s azt gyanítom, hogy ha kis egyszer csapdába nem sétálok bele akkor lesz nagyobb, rafináltabb... Konkrétan pl. kavar egy ismerősömmel facen s mást mond ő s mást az ismerősök, mindkettő szerint a másik hazudik, s biztat, ha nem hiszek neki lépjek be a face fiókjába, tudom a jelszót, megtehetem. De ahogy megteszem rögzítve lesz az IP címem, de az már nem, hogy nem feltörtem. Nekem van csak üldözési mániám, vagy itt tényleg egy gigantikus zsarolási alap épülne ha hiszékeny lennék? Hangsúlyozom, egyiket se tettem még meg, ráadásul olyan csapnivaló a memóriám, hogy már el is felejtettem, de ha akarnám ott azonnal fel is írhattam volna csak eszem ágában se volt. Nem csak büntetlen előéletem van, hanem sok évtizedes bizalmas állásom, a legnagyobb bűnöm az életemben az, hogy nem égett az autómon egy lámpa s emiatt megbírságoltak. Ugyanakkor tipikus balek vagyok, sóztak már rám féláron gumisnál levetett használt autógumit, kértek már tőlem kölcsön komoly értékű kerti szerszámot, majd úgy adták vissza hogy a távollétemben betették a kertembe ahonnan eltűnt, de ekkora balek amit itt írtam nem lennék. De érdekel a háttere kinek mi a tapasztalata, vagy csak a véleménye.
2019. aug. 20. 18:01
 6/39 A kérdező kommentje:
4-es ez is egy érdekes felvetés,lehetséges.
2019. aug. 20. 18:04
 7/39 anonim ***** válasza:
30%

Nincs ebben semmi, de ha megkérdezed, akkor biztosan válaszol rá.

Szerintem csak ennyire megbízik benned és, ha vele valami történik arra az esetre.

Hogy élne ezzel vissza? Ő adta meg a saját bizalmas adatait.

Nem kell ezt túllihegni.

2019. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán nem százas a csaj.

Ne parázz. Semmi okod rá.

Émn inkább attól tartanék, hogy ugyanezeket elkéri tőled is, hiszen ő is megadta, de feltételezem, hogy több eszed van, mintsem bárkinek is odaadd a jelszavad, pin kódod.

Nem komplett a csaj, az tuti :D

2019. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Engem olyan sokszor átvertek kicsiben, hogy nagyban már nem tudnak:)))
2019. aug. 20. 18:22
 10/39 A kérdező kommentje:
Amúgy ehhez a nagy bizalomhoz féltékenység társul, így ezt a kettőst viszont nem értem. Most akkor bízik bennem, vagy nem?
2019. aug. 20. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!