Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/221 Noren1989 ***** válasza:
25%
Nem, nem mennénk. Ha visszajön, vázolnánk a helyzetet, ha nincs épkézláb mondanivalója, akkor meg mehet isten hírével.
2019. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/221 Savlekotő ***** válasza:
88%
Ha már nyomozni kell ott megette a rosseb. Talán beszélgetni kéne...
2019. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/221 anonim ***** válasza:
100%

Adott ra barmifele mas okot hogy ketelkedj benne a “gyanus” telefonhivason kivul? Lehet csak mashogy alakultak a dolgok es kocsival ment vagy valamit felreertettel.


Egyebkent biztos nem mennek oda. Ha tenyleg ottvannak akkor csak beegeted magad, ha meg nem akkor meg ugysem tudsz mit csinalni. Max hivd fel , a hatterzajbol ugyis leszurod h mivan vagy kerj egy kepet tole h kivancsi vagy milyen a taj ...

2019. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/221 A kérdező kommentje:

ma 18:25


Hogy adott e?Hetek óta éjfél de van hogy éjjel egy óra körül is jön neki massenger üzenet.Amúgy kérdeztem,hogy ki az aki ilyenkor ír és mit akar?Hát csak egy ismerős.... Mondom ismerősök nem érdeklődnek napi szinten éjfél körül.A telefont is kérdeztem,hogy minek kell kimenni mit kell titkolni?Erre az a válasz,hogy ne lássak bele hülyeségeket.Mondom majd nyilván még mondod,hogy ha van valakid....

2019. okt. 19. 18:35
 5/221 anonim ***** válasza:
93%

Na várj. Busszal megy a szokásos csapattal. Ok. Aztán kocsival megy és otthagyja a parkolóban? Vagy a buszt hagyják ott? Kinek a kocsija nem volt ott?

Nem értem. Kérlek pontosíts.

Amúgy kérj képet. Meséljen mi történt. Gondolom ha akkora túraarc csinál kismillió képet. Kérd meg meséljen.

2019. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/221 anonim ***** válasza:
91%
18,25 vagyok , ertelek . Valoszinu ez gyanus lenne nekem is. De akkor sem mennek oda,voltam mar hasonlo helyzetben. Probald felhivni h miujsag milyen a tura hogy erzi magat ,beszeltesd kicsit ,szerintem le tudod szurni majd ebbol h mivan
2019. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/221 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszlek el.. barátnőd hadd dugjon már egy rendeset! Még ezt is sajnálod tőle?
2019. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/221 anonim ***** válasza:
77%
nyomozni? ennek vége van, minek nyomozni
2019. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/221 A kérdező kommentje:

ma 18:35


A barátnőm ment a Tesco parkolóban a saját kocsijával,mert hogy ott találkoznak és onnan mennek busszal és a kocsiját ott hagyja a parkolóban.Elmentem arra felé 1 óra múlva,mivel reggel volt nem volt sok kicsi a parkolóban,de végig néztem az összes helyet,de nem volt ott a kocsija.Tehat nem busszal ment.

2019. okt. 19. 18:48
 10/221 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet h mashol tette le a kocsit . Mondom hivjad fel
2019. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!