Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találkozás az exével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás az exével?

Figyelt kérdés

A páromra pár havonta ráír az exbarátnője. Tegnap este megint ráírt egy hülye indokkal,és mondtam a páromnak, hogy válaszoljon neki kedvesen, majd odáig fajult a dolog, hogy most 3-asban szeretnének találkozni. Csak szerintem fura és beteges?


Egyébként a párom teljesen megbízható, folyton mutatta,hogy mit beszélnek és megadta a jelszavát is a Facebookjához,hogy ne aggodalmaskodjak, már közel két éve együtt vagyunk.


Szerintetek?



2019. ápr. 17. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eléggé gáz, én pl. nem viselném el ezt a találkozósdit..


A párod megbízhatónak tűnik, de ki akar a párja exével találkozni? Én a helyedben lekoptatnám a csajt, vagy a párommal koccoltatnám le.

2019. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld pacsi 😊
2019. ápr. 17. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ex segítséget kért a párodtól?

Mi volt a levelezésben?

Nálunk is volt erre precedens, mert az ex lakásfelújításba kezdett és kikérte a véleményem illetve velem terveztetett. Mi is úgy találkoztunk, hogy a mostani párom ott volt....

2019. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondhatni segítséget kért tőle, de lényegében egy olyan dologban amire szó szerint bárki alkalmas lett volna válaszolni, és nem is emiatt találkoznánk vele, hanem csak úgy.
2019. ápr. 17. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

HA nincs konkrét indok, akkor nem erőltetném a hármas találkozót, mert nagyon kellemetlen helyzeteket szülhet. Aki volt már édes hármasban az tudja, hogy ha mindkét félhez vonzódik akkor teljesen elbizonytalanodik melyik kezébe harapjon és ez egy jól működő kapcsolatot is kikezd.

Amikor találkoztam az exemmel munkaügyben a párom a másik szobában maradt, nem akart beszélni az exemmel, csak hallani akarta miről beszélünk. Ezt megértem, bár ez is kissé beteges. De az semmiféleképpen nem javasolnám, hogy hármasban járjatok el szórakozni.

41F

2019. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elválsz a párodtól és van közös gyerek, akkor szintén ez a szituáció játszódik le.Amikor először találkozol az új "lovaggal" az is hasonló helyzet, a két fél konkurenciája egymásnak és az EX-ben van sértettség rendesen(legalábbis nálunk) van ebből probléma rendesen. Én ebben a helyzetben vagyok, ha tehetném messziről elkerülném az ilyen találkozókat, ha ne lenne a gyerek akkor az exem közelébe sem mennék.Nekem nincs választásom, neked van!!!

41F

2019. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Szerintem az exe akar tőle valamit. Véletlen nem írkálunk a másikra, mondvacsinált indokokkal.
2019. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!