Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a megcsalás kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megcsalás kategóriába tartozik vagy még nem?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek más fér bele,így nem ugyanolyan válaszokat várok.

A barátom előző kapcsolatában történt. Együtt volt még a barátnőjével,de már elég rossz kapcsolatuk volt.

Volt egy másik csaj,aki tetszett neki,találkoztak is,amit nem mondott el a barátnőjének. Nem történt köztük semmi,már csak bűntudatból sem. El is mondta végül a barátnőjének,de ezt is bűntudatból,mivel nyilván érezte,hogy nem volt valami korrekt ezt a titkos találkozás.

Ez még belefér vagy már megcsalásnak minősíthető?

Személy szerint úgy gondolom,hogy nem megcsalás,de nem tudnék többet ugyanúgy bízni a páromban.



2018. okt. 16. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Ha te neked ennyi a bizalom elvesztéséhez, akkor szerintem neked nem szabad kapcsolatba gondolkodnod senkivel.

Mert az emberek életében millió kísértés van, főleg házasságban, és párkapcsolatban.

És ezt vedd szó szerint. Azok teszik ezt amit te itt előadsz, akinek van egy másik rejtett élete, és masszívan csalja az adott felet, és nem csak csalja, hanem hazudozik neki orba-szájba. Azok csinálják ennyinél ezt.

2018. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1+ * hanem hazudozik neki orba-szájba.És ott csapja be ahol és amikor csak tudja.
2018. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Ahelyett, hogy becsülnéd a másik embert, és tisztelnéd azért, mert elmondta, nem tagadott, nem hazudozott, hanem bízott benned, hogy meglásd, hogy kísértésbe volt, de megállt.
2018. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem megcsalás, szimplán találkozott egy csajjal akivel semmi se történt köztük. Kb mintha egy haverral beülne valahova. Elég féltekeny típusnak kell lenni ahhoz, hogy ez miatt oda legyen a bizalom. Ha legalább egy csók elcsattant volna megérteném, de ez így még nagyon bizalomvesztéshez se vezet.
2018. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha te ezen kiakadsz vagy meginog a bizalmad, akkor itt veled van a gond, és elég éretlen vagy, már bocs..


Egyrészt ha valaki megnyílik veled és őszinte, akkor azt becsüld, és ne menj át kéynszeres féltékeny hárpiává.

Másfelől semmi nem történt, végül a volt barátnőjének is elmondta, pedig ezt sem lett volna ám muszáj, hiszen nem történt semmi fizikai dolog..


Ha neked már ez nagy érvágás egy emberben, akkor elég sok pofont fogsz te még kapni, ennél csúnyább és durvább dolgokban, hidd el... Légy egy kicsit reális és ne buborékvilágban élj.

2018. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ne bíz a párodba. Majd más megpróbálja elcsaklizni. És tőled mindeki el is fogja, ha ennyitől megtörik a lelked.


Drágám! Nekem a párom nagy kínok között bevalotta, hogy beleszeretett másba, pedig velem akar élni! Ha én ettől összeomlok, akkor soha nem javítjuk meg a kapcsolatunk, soha nem gondolkodunk el ki hol hibázott... Ez egy új esély volt a szàmunkra. Ő őszinte volt, rám bízta lelke legsötétebb titkát... és úgy vélem ha egyszer megigértük egymásnak anno, hogy a hullát is együtt fogjuk eltüntetni, akkor ez nem fogja az utunkat állni a boldog élethez! Mellette álltam és renbehoztunk mindent!

Az őszinteség az tud fájni, de ha lenyeled az egod, akkor felhasználhatod arra, hogy átértékeld az eddigi kapcsolatotok és valami működőbbet hozzatok létre. Mert aki képes ekkora őszinteségre az biztos nem azért traktál az igazsággal, hogy bántódj meg! Hanem mert TÉGED választott... ha adsz esélyt.

2018. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem megcsalás, de egyértelmű, hogy már nem a párja az első számú és nem őt szereti. Nem értem az előttem író emberek gondolkodását. :D Nyilván ők tapsolnának hozzá, ha a kedves párjuk másokkal randizgatna..
2018. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

7-es:

1.)"de egyértelmű, hogy már nem a párja az első számú és nem őt szereti."


Nem mondod, Sherlock?? Nyilvánvalóan ennél a lépésnél már a srűcnál is tudatosult ez a dolog, ezért mondta el a nőjének is, hogy baj van, és ezért is szakítottak. Csak mondom. ;)


"Együtt volt még a barátnőjével,de már elég rossz kapcsolatuk volt.".


Semmi baj, leszel te még ilyesmi helyzetben gondolom, akár az egyik, akár a másik odlalon, majd akkor tekerj ide vissza, és megérted a válaszokat is.


2.)Másfelől azt sem érted látom, hogy itt nem az volt a kérdés, hogy te mit szólnál a párodhoz, ", ha a kedves párjuk másokkal randizgatna." Hanem arról volt szó, hogy az exével így zárták le. (Mintha olyan hatalmas hiba lett volba. Vagy mintha nem lenne törvéynszerű, hogy minnél szharabb a kapcsolatad és minél tovább, annál valószínűbb, hogy minél tovább húzod a szakítást egy elhidegült kapcsolatban, annál nagyobb az esélye, hogy belefutsz olyanba is közben, aki emg felkelti az rédeklődését. Tetszik, nem tetszik, ez iylenkor csak egy külső motiáciü iylenkor, ami az embereket a szakítás felé tolja. Te nem értedaz embereket, elég csak végiggörgetni itt a gyiken a párkapcsolati problémák rovatot.)


Na, erről ennyit, kedves nem értem az embereket. A pszichológiasegít megérteni az embereket, meg magadat is. A fenti is okakl történik akpcsolat alatt, egy létező hibára hívja fel a figyelmed, hogy ne dugd tovább homokba a fejed, kénszerít, hogy dönts!


A srác nem hibázott, félre is qrhatott volna közben vagy bármi. Neki ez kellett a szakításhoz, akkor ez kellett hozzá. Más sorozatos megcsalásnál sem látja be, hogy a akpcsolata egy db sz.rral egyenlő, milyen jogon ítálkeznénk felette?


Kb ennyi.

2018. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

*jav:

mintha nem lenne törvényszerű, hogy minél szharabb a kapcsolatod és minél tovább húzod a szakítást egy elhidegült kapcsolatban, annál nagyobb az esélye, hogy belefutsz olyanba is közben, aki felkelti az érdeklődésed.


Megjegyzem, hogy ez mind sorozatosan is előfordulhat, és lehetsz újra meg újra "szerelmes" másba, vagy vonzódhatsz nagyon máshoz, amíg kéyntelen nem vagy belátni, hogy a kapcsolatod egy döglött kutya, amit tartasz..


Tipikus folyamat ez, amit én az embereknél láttam. Idealizélhatod a világot, meg az embereket, amiben élsz, de ettől még nem fog rószaszínben működni a te elgondolásod szerint, csak mert szeritned ez csúnya dolog.

(Szerintem is alapból csúnya dolog, de így működünk). Belső vagy külső kényszerek is beleszólnak a döntéseinkbe.

2018. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

8+9-esnél a pont.


A 72%-os sunyi, alattomos, sorozatosan az embereket-nem csak engem-lepontózóbajnok magára ismerhet benne.

2018. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!