Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan történhetett ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhetett ez? Barátnőm 3,5 év után szakított velem arra hivatkozva, hogy már nem érzi azt amit éreznie kellene annak ellenére, hogy mint embert szeret, illetve leszögezte, hogy nincs harmadik fél és nem is szeretne.

Figyelt kérdés

28 éves vagyok ő 24.

Azt mondta sokat őrlődött rajta, magában.

Egy igazán ragaszkodó embernek ismertem meg, de minden összedőlt bennem.

Ehhez képest szaktásunk után 2 héttel már mással látták.

Ezt követően pár napra felhívtam, konkrétan rákérdeztem, hogy az-e az a valaki, letagadta, illetve azt is hogy szerelmes lenne, illetve azt is hogy megcsalt, szakítás után kezdtek el ismerkedni.. Ezt a valakit ismerem futólag és ő is ismerte előttem, gyanakodtam rá a szaktásunk után.

Egy világ dőlt bennem össze, sosem gondoltam volna.

Minden jel arra mutat, hogy megcsalt és már réges régen túl van rajtam. Családi bemutatkozás is megvolt már.

Hogyan lehetséges ez?

Átverve, megalázva, megszégyenítve érzem magam.

Az önbecsülésem a padlón és nem értem hogyan történhetett.

Hogyan tud egy ember így szétgázolni egy másikat?

Azóta is őrlődöm pedig ennek már lassan 2 hónapja, és képtelen vagyok elfogadni a tényt.



2020. júl. 28. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Ember, 20 éves fiatal volt mikor összejöttetek. Nem is élt még a nyomorult! Mit vártál?
2020. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( ilyen kemémy az élet
2020. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, ez egy teljesen tipikus sztori.

Egyértelmű, hogy már régen kavartak, amikor még együtt voltatok.

Ki hiszi el ezt a baromságot, hogy két hét alatt pasizott be?

Ez annyira női dolog, hogy az eszem megáll:D

2020. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi munkat fektettel a kapcsolatotokba? 3 ev utan mar kenyelmes lett a jelenlete vagy tovabbra is megadtal neki minden figyelmet?



Az evek szama nem jelent semmit, ha nem rakod bele a munkat. A mondandod alapjan semmit nem tettel, csak elvartad, hogy mukodjon. Orlodj inkabb ezen, hogy mit kellett volna tenned, hogy ne unjon meg.


Azert, mert massal lattak nem egyertelmu, hogy a szakitas elott vagy utan kezdodott az. Lehet, hogy csak erdeklodik, mas emberek tarsasagara vagyik. Ne vonj le ebbol kovetkeztetest.

2020. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy bemutatóra?
2020. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volt vmi amit elrontottál? Szex, odafigyelés rendben volt?
2020. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Szegény őrlődött.Te szemét !Hagytad,hogy örlődjön,és csak vártad a sült galambot?

Megtettél mindent?

Ugyehogy nem!!Na látod!

Kérj bocsánatot tőle,mikor jön a másik pali elpakolni a cuccait!!

Sört hűts neki,mert ennyivel már tartozol,és némi kp t is kellene utalnod utólag,ha ilyen pofátlan alak voltál,hogy megcsaltak!!

2020. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.:)

Engem is dobtak, összevissza beszélt hülyeséget, "nincs harmadik fél",stb.

Pár hét múlva már mással volt, össze is költöztek.

Hogy megcsalt, vagy "csak" flörtölt azt nem tudom, nem is fogom megtudni sosem.

De akkor ez nagyon kikészített.


Majd jobb lesz idővel.

2020. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
És akkor ezt fogja majd csinálni a csaj egész életében? 3-5 évente kiszeret az aktuális párjából és elhagyja? Ezt csinálja majd 40 évesen, 60 évesen is? Mert az a fajta szerelem amit ő most hiányol, sosem tart örökké.
2020. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jobb esetben nem örökké,hanem addig, amíg rá nem jön erre. Én is ezt csináltam 18-25 éves korom között, két évente váltottam,mert elmúlt a rózsaszín köd. Aztán rájöttem, hogy az mindig él dög múlni És inkább dolgoztam a kapcsolatomon.
2020. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!