Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Először azt hittem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először azt hittem hogy megcsalt/viszonya van, de kiderült hogy én voltam a harmadik fél. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor megtudtam (végül a férfi mondta el) egy szót nem szóltam, csak fogtam magam és elsétáltam.


Így, igaz tudtomon kívül de végülis szerető lettem és iszonyú bűntudatom van. Beszéljek a másik lánnyal-hogy tudja-e ketten voltunk, vagy hallgassak és hagyjam annyiban? Azzal hogy hallgatok őt asszisztálom de ha beszélek azzal a másik lánynak okozok fájdalmat. Ti mit tennétek?



2018. ápr. 1. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

helló, sorstársak vagyunk, én is így jártam, annyi különbséggel, hogy mikor megismertem, azt mndta, rossz a kapcsolata, és szakítani készül.

én elhittem, és nem is akartam, hogy bármi történjen, amíg nem zárta le a párjával.


ez nem történt meg soha.


nekem csapta a szelet, flörtölt, panaszkodott a kapcsolatára.


amiről kiderült, hogy egyáltalán nem olyan szar, mert aztán megtudtam, hogy hátzasodni készül.


akkor döbbentem rá, hogy mennyire átvert.


én mindent elmondtam a nőjének, és nem bántam meg.

2018. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Beszéljek a másik lánnyal-hogy tudja-e ketten voltunk, vagy hallgassak és hagyjam annyiban?"


mondd el neki.


hálás lehet érte, ha felnyitod a szemét.


és a női szolidaritás is azt diktálja, hogy tudjon róla a nője, mekkora gerinctelen állat a faszija.


ha nem mondod el akkor a faszit fedezed, ő megússza, és a lelki terhét ennek a 3szögnek neked kell cipelni.


én pont azért mondtam el (bár köztünk se csók, se szex nem volt), mert nem akartam tartani a hátam egy ilyen gerinctelen pööcsnek, nem akartam kis titkát megőrizni, méltósággal akartam kikerülni a megaláztatás ellenére ebből a helyzetből.


a ti esetetekben te és a másik nő is áldozatai vagytok egy szemétládának.


ne hagyd magad!

2018. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
WeekendS ne strapáld magad!
2018. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Hogy nem lehet ilyenre rájönni . Amugy sajnalom! Ha gondolod beszelj a masik lanyal, kepzeld magad az ő helyebe!
2018. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Magyarazza el valaki miert mennek bele a nok egy kapcsolatba ugy hogy semmit nem tudnak a ferfirol ?
2018. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen buktasd be, ennyi elégtétel jár neked. És a sorstársadnak is.
2018. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Elegtetel ? Mire hogy butan ismeretlen emberrel kavart ?

Inkabb maradjon csondben ne tudja senki milyen buta

Ennyi erovel sorozatgyilkosal is osszeallt volna

2018. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó de nagyokos vagy... egy kapcsolat első éveiben bárki átverhető, aki nem lakik együtt.
2018. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Okos no nem veszi le a bugyijat mielott nem informalta le a pasit pl szulei testvere rokona baratai kozott

Komolyan eletveszelyes bizalmat adni idegennek

2018. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Én is ezen csodálkozok,hogy a mai világban,amikor tök egyszerű leinformálni valakit,akkor sokan benyelik az ilyen dumát!

Szétteszem a lábamat,de nem tudom,hogy kinek?

A Facebookon nem volt egy kép a barátnőjéről,az időbeosztása nem volt gyanús?

Aki pedig beveszi az olyan dumát,hogy épp szakítani akarok a párommal,csak a gyerekek miatt voltam eddig vele,stb.az maga sem gondolja,hogy igaz!

A kérdésére válaszolva:mond el!

Mindenkinek joga lenne tudni,hogy egy féreggel él!

2018. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!