Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszonyban a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyban a megcsalás megbocsátható?

Figyelt kérdés

A férfi házas, a nő egyedülálló.

A nő a "megcsaló"


2020. júl. 30. 08:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az emberek hibáznak az életük folyamán, van aki rájön erre, van aki sosem. Aztán vagy helyre akarják rakni a dolgokat, hogy mind a kettő normális mederben tudja folytatni az életét-és valamilyen szinten megmaradjanak a másik embernek az életében, ha már mind kettő pótolhatatlan egymásnak, van aki erre sosem jön rá és rója ugyan azokat a fájdalmas köröket tovább, de a büszkesége, vagy bosszúvágya által hajtja tovább az elcseszett életét míg meg nem hal.

Én mindig azt szoktam mondani, az ember bármilyen helyzetbe is kerül, vagy van, abból hozza ki a legtöbbet és legjobbat, amit csak tud, úgy hogy a környezete boldoggá váljon és megtudjon nyugodni.

2020. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 Mondanál példát arra, mikor nem önszántából vesz el egy nőt egy férfi? Napjainkban, hazánkban.

Mert még a direkt teherbe esés esetén is van választása.

Nem kötözködök, valóban érdekel.

2020. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szeretői viszonyban nincs mit megbocsájtani, pláne nem a foglalt fél részéről. Nincs elköteleződés, nincs közös élet, nincs felvállalt kapcsolat, nincsen semmi. Van egy fixen elérhető szexkapcsolat, és pont. A nem foglalt fél gondolom így is mindenben a családos igényeihez, időbeosztásához alkalmazkodik, ezen kívül nem tudom, mit várhatna még el a másik fél.

Alapból nem vagyok megcsaláspárti, a szeretői viszonynak se látom értelmét hosszú távon, (érzelmileg rövid távon se), de az, hogy a házas fél háborogjon bármi miatt is olyan, mintha a prosti azért veszekedne a kuncsaftjával, hogy miért próbálta ki a másik prostit is a kupiban, amikor ő az ő kuncsaftja...

2020. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

A szeretővel a szexért van együtt. Ha őt is megcsalja, akkor az a nő fehérmájú, akinek semmi nem elég.

Én a szerető helyében "dobnám", mert ki tudja akkor mellette még hánnyal kefél, nem akarnék semmit elkapni.

2020. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!