Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor lebuktál hogy megcsalod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor lebuktál hogy megcsalod a párod akkor mit éreztél? Illetve miért akartál a pároddal maradni? Főleg olyanok válaszát várom aki hosszabb ideje csalja a párját. Jobban becsülted a párod utána hogy ilyet megbocsajtott?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Te mit éreztél?:D
2020. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem csaltam meg csak próbálom megerteni a másik felet
2020. júl. 30. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én azt gondolom hogy egy hosszabb megcsalásnál már érzelmek is kialakulhattak.

Mi nem tudatjuk hogy miért lett megcsalás. Az is lehet hogy kényelemből maradt ott, vagy nem tud hova menni. De az is lehet hogy tényleg megbánta és azért. Ezt neked kell érezni hogy túl tudsz-e jutni ezen.

2020. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha:)
2020. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Van errol egy velemenyem. Olyan munkahelyeim voltak es most is, ahol 70%-ban ferfiak vannak. Ha a feleseg tul dominans. Ezek a megcsalok szeretik az asszonyukat. Sokuknak almai noje,akit idealizal.Ezt a no tudja es visszael vele. Szinte gyerekkent kezeli a ferjet. Ha a ferfinek ilyenkor jon az eletebe egy no, aki felnez ra, nem hagyja ki. Ebbol lesz a viszony. Az egesz egy elkedetedett bosszu az asszony ellen, ami helyreteszi a ferfi onbizalmat. Aztan par ev utan lecsengenek ezek a titkos viszonyok. A kapcsolat zartsaga miatt. Ha a szereto nem szemet akkor sok viszony sosem derul ki.
2020. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!