Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megbocsájtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megbocsájtani a megcsalást, mert utána már semmi sem az ami volt, csak hazugság minden, ezt kellene tovább vinni amíg élünk?

Figyelt kérdés
Mind ezek után még reám mondják, hogy én voltam a hibás, mert elhanyagoltam, de a hűségem, a pénzem amit hazaadtam, a tizenöt év az életemből, az életszínvonal amit biztosítottam a családnak már nem számít?
2019. okt. 31. 17:14
 1/3 anonim válasza:
68%
Az a baj, hogy en ezeket mar ateltem ketszer is ugyan azzal a novel 8 ev alatt. Megbocsajtani meg lehet, felejteni nem. Ha nekem most azt mondana; menjek vissza hozza, mert szeret, visszamennek, mert sok olyan elmeny kot hozza (gyerek stb.), ami miatt meg tudnek neki bocsajtani. Ha ugy erzed, szereted es meg tudsz neki bocsajtani, meg lehet probalni megegyszer. De nem szabad felejteni. Igaz, ott a lehetoseg, hogy megegyszer megteheti, mert kutyabol nem lesz szalonna. De en azt mondom, hogy nem minden ember egyforma.
2019. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Ráadásul ha egy nő csalja meg a férjét, az emberek még hajlamosak a megcsalt férjet okolni azért mert a feleség félrelépett.


Ha megcsalásik jut az a kapcsolat akkor inkább lépjenek ki belőle, és szakítsanak.


De ugye az már sokkal nehezebb. könnyebb ripsz ropsz félrek**úrni mint beszélgetni, vaaagy szakítani vagy elválni vagy szétköltözni.

2019. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha neked ehhez túl nagy a büszkeséged, akkor inkább hagyd. Soha nem lennél nyugodt.
2019. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!