Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az esküvő után nem sokkal derülne ki hogy mióta együtt vagytok egész idő alatt megcsaltak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 19:19
1 2 3 4
 31/31 Károly farkasok ***** válasza:
100%

Én már elmúltam 40 és hűséges voltam egész életemben, nem tudok rólla hogy bármelyik volt partnerem megcsalt volna... Szerintem nem feltétlenül az a probléma hogy mással szexel, bár házasság környékén... Mi lesz néhány év múlva? Vagy mikor nőnek a gyerekek?

Inkább a "csalás" a lényeg! Hogy a hátad mögött elárult... Meg ossze sem hazasodtatok lényegében és már úgy átvert hogy az ... Szerintem keress olyat akivel nincsenek külön utjaitok és rejtett dolgok.

2021. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!