Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim ez komoly?

Figyelt kérdés

Nem az első pasival találkozom már, aki szerint az nem megcsalás ha nem teszi be a farkát, viszont lehet csók, orál minden amihez a farkát nem kell betenni. Merthogy csak az a megcsalás ha beteszi a többi nem.


Ez így honnan jött nektek? És miért? Szeretném megérteni ezt a furcsa férfi logikát.



2020. aug. 10. 19:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem férfi logika,csak xólok,hanem egyesek logikája!


F

2020. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek más a megcsalás. Van aki már egy flörtöt is annak vesz.

Viszont azért ezeket a pasikat megnézném, mikor majd a párjuk is ezen a véleményen lesznek, hogy akkor is tartják-e magukat a logikájukhoz :D

Mert ugye minden oda-vissza működik.

2020. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően csalás az, ami a szabályok ellen vét, a szabályokat pedig ti hozzátok, így a megcsalás fogalma is relatív.


Ez pedig egy okból érdekes: mivel a szabályokat a párkapcsolatban résztvevők közösen hozzák, ezért azt, hogy mi a megcsalás, szintúgy nem lehet egyedül eldönteni. Szóval, ha a csajodnak ez nem fér bele, akkor bizony csalsz.

2020. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Ami még eszembe jutott: kérdezd meg az ilyen srácoktól, hogy ha a csajukat mondjuk a falnak nyomva, a mellét harapdálva megujjazza a legjobb haverja egy buliban, azt vajon megcsalásnak tartanák e.
2020. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem minden megcsalás amit a páromnak nem mondok el. Ha sunnyogok becsapom, átverem az megcsalás. Most az mindegy hogy a hazugság tárgya egy részegen elcsattant csók....vagy egy d.gás valaki mással....titkolózok, becsapom tehát megcsalom. Ez van, így még ha nem is tetszik, az orál is megcsalás.
2020. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez mi a francért érdekel téged?
2020. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

"Nekem minden megcsalás amit a páromnak nem mondok el. "


Ezzel száz százalékban egyetértek. Egy buliban koccintani készültünk, kérdezem az egyik srácot: iszol velünk egy tüskét? Erre ő gondolkodott pár másodpercet, benézett a másik terembe a menyasszonyára, majd ennyit mondott: "oké, gyorsan míg az asszony nem látja".


Ezen kemény szekunder szégyent éltem meg. Ez is megcsalás kicsiben. Olyan, mint egy modellrepülő: oké, hogy nem visz utasokat, de ugyanazon az elven működik és repül ez is.

2020. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mit csodálkozunk? Ez a kifogások és látszatok országa. Iszunk, ha az asszony nem látja. Gyorsabban hajutnk, ha a rendőr nem látja. Rágyújtunk, ha a főnök nem látja. És nemhogy lebontanánk ezeket a szokásokat, hanem normává tesszük.
2020. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17: én írtam amire reagáltál. De azért ez más tészta :) mármint ha iszok egy páleszt míg a párom nem látja, akkor meglehet hogy elmondom neki egy őszinte pillanatomban és jót nevetünk rajta.

De ha flörtölök valakivel az irodában szavakkal vagy a kolléga fogdossa a fenekem én meg hagyom azt már biztosan nem mondanám el a férjemnek szóval ez már célzott sunnyogás és ha nem is a szó szoros értelmében vett megcsalás, de igen csak flört...azzal együtt szerintem ennyi még belefér - 15 éve vagyunk házasok - meg is történt már ez a kollégával, noha nem léptünk tovább de mégsem mondtam el otthon. Szóval akkor lehet én is megcsaltam a ferjem ilyen alapon...vagy mivan? :)

2020. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A pálesz azért volt ebben az esetben érdekes, mert a srác pontosan tudta, hogy a csaja nem szereti ha iszik, ő pedig inkább nem vállalt konfliktust, de azért lehúzta a felest.


Ez nyilvánvalóan nem olyan szintű, mint mással szexelni, ezt én sem akartam állítani :). Csak arra akartam kilyukadni, hogy az én szememben valahol hasonló eset: olyat csinálok titokban, amiről tudom, hogy a partnerem nem tolerálja.


"Szóval akkor lehet én is megcsaltam a ferjem ilyen alapon...vagy mivan? :)"


Ezt én nem tudom eldönteni :). Számomra az számít, hogy a férjednek mi fér bele.

2020. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!