Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Há valaki komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Há valaki komoly kapcsolatban van, amellett miért lép félre rendszeresen, miért nem szakít inkább?

Figyelt kérdés
Ahol van közös ház, gyerek, stb., ott valamennyire érthető, na de ahol nincs?

2020. ápr. 29. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert fél felvállalni, plusz akivel megcsalja a párját valószínű hogy csak szexre kell neki s ha elmondaná szétmennének és egyedül maradna.
2020. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt én értem, de mire kell neki más akár csak szexre is, ha ott van a párja? Vagy ha a párjával valami nem jó, miért nem keres helyette olyat, akivel az a dolog is működik? (persze lehet, hogy az új emberrel meg valami más nem fog, tökéleteset úgysem talál)
2020. ápr. 29. 09:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereknek nem elég egy nő. Kell az izgalom, a változatosság, stb. Szakítani meg minek szakítson, ha van egy kényelmes élete.
2020. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Mondjuk ő a nejem: [link]

Imádom, kívánom, szeretem.


De ő is kell, mert "más".: [link]


Vagy te mindig csak 1 féle kaját eszel, és semmi mást, soha?

2020. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

#4:

Nincs ezzel semmi gond, ha a "kaják" is tudnak róla, hogy te szeretsz változatosan étkezni.


És ha ők is étkezhetnek változatosan.

2020. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Mert jó érzés nekik a változatos, egy időszakban több partnerrel folytatott szex.


Kb ahogy a 4-es írta. Akit nem értem miért kellett lepontozni. Csak az igazat írta, nem azt hogy ő egyetért ezzel a viselkedéssel.

2020. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Sokan nem képesek különválasztani a szerelem és a szeretet fogalmát. A szerelem egy érzelmi töltés. Rövid ideig tartó endorfin-teli állapot. Fokozott szexuális aktivitásban csapódik ki. Tüzes, viharos, szenvedélyes.

A szeretet egy sokkal erősebb kötelék. Ragaszkodás, a másik alapos ismerete.

A szerelem idővel a kapcsolatban szeretetté alakul át.

Az életben előfordul, hogy többször kopogtat be a végzet. Más is lesz ránk olyan hatással, hogy az egy szenvedéllyel teli szeretkezésben éri el tetőfokát, de attól még ahhoz fogsz ragaszkodni, akit szeretsz. Tudni kell kezelni ezeket az ösztönöket és érzelmeket. Visszafogható az érzelmi töltet, de nagy akaraterő kell hozzá.

Én nem tudtam legyőzni. Megvan a feleségem, akivel már a lélegzetvételből tudjuk ki mit akar. Minden OK, minden rendben .... nekem mégis szükségem van rá, hogy fiatal csajokat nyaljak ki, simogassak, és dugjak meg ... ha kell pénzért.

De soha egyetlen csajra sem cserélném le a nejem. Max egy olyanra, akinek nagy melle van, jó segge, szép arca, combfixet visel, szeret dugni-szopni, tud főzni és DOLGOZIK! De olyan nő nem létezik! Szóval marad ez a felállás.

2020. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért kellett a 4est lepontozni, mert kb 100%-ig biztos, hogy ezt gyáva féreg módon a felesége háta mögött teszi, a feleség erről semmit nem tud. Met ha tudna, már nem lenne a felesége :) nyugodtan dugjon az illető egyszerre 3 nővel is, de lég, én annyi gerince hozzá, hogy mind a három nőt beavatja ebbe :)
2020. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

7:

A nejed tud róla? Amikor szájon csókolod őt, vagy puszit adsz a közös gyerekeiteknek, nem hányod el magad saját magadtól, hogy azzal a szájjal előtte fél nappal még egy fizetős lotyó p.náját nyalogattad, akibe előzőleg benne járt a fél város?


A nejed is lesz.phat idegen farkakat a tudtoddal és beleegyezéseddel?


Nem ítélem el a swingert. Sem a nyitott kapcsolatokat. A hazudozástól, meg a "nekem minden jár, mert én pasi vagyok" mentalitástól viszont hánynom kell.

Ismerek olyat, akinek nem elég egyetlen nő. De neki nincs is felesége, se tartós kapcsolata, se családja. Őszintén megmondja, hogy ő ilyen, és a nőktől se vár hűséget.

EZ tisztességes. A többi csak sz@r duma.

2020. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8.

Szerintem a 4-es csak egy példát írt és nincs se felesége, se szeretője.

2020. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!