Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A főnököm barátnőjével kavarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm barátnőjével kavarok jó döntés?

Figyelt kérdés
A munkahelyünkön kezdett egy lány egy éve, akkor azt mondta a barátjával él, mint minden normális férfi aki a nemiszervével gondolkozik, rögtön rá is startoltam a gond csak az volt hogy időközben rájöttem hogy otthagyta a barátját és a fönökömmel összeköltözött, ám nem túl napfényes a kapcsolatuk a lány szerelmet vallot nekem és elkezdtünk kavarni a kérdés szóljak a fönőkömnek róla vagy azért előtte húzzam meg a lányt? Nem tudom mitévő legyek segítség.

2020. aug. 10. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötlet.


- a főnököd

2020. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha már úgy alakult, hogy dobta a barátot és összekavart a főnökkel, akkor már nyugodtan meg tudod húzni. Sőt. Kötelező.
2020. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagy dilemma mert normális emberként nem kedvelem a főnököm illetve a lány sem közömbös, amikor megismertem komoly kapcsolatot akartam tőle az elején aztán most hogy jobban megismertem már csak egyszer ágybavinném elvégre is ha megcsalta az előző barátját illetve most megcsalná a jelenlegi miért is ne gondolnám ha velem lenne kapcsolata nem lépne félre? Minden esetre elég kellemetlen a munkahelyi környezet mert a srác tudja hogy régen rá startoltam a nőjére és most is sokat foglalkozok vele illetve kollégák sem pacsiznának le velem ha meglenne a lány. :(
2020. aug. 11. 00:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a főnököm feleségével jöttem össze majdnem. De biztosan kiderült volna és mivel szerettem a lányt, inkább leléptem a cégtől és elfelejtettük egymást. Később elvált és összejöttünk.
2020. aug. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha én lennék a főnököd és rájönnék, úgy keverném a dolgokat (Elég egyszerű lenne nálunk.), hogy a rendőrök vinnének el, és 99%, hogy sittre kerülnél.
2020. aug. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Figyu, ha nem húzod meg, s oda mész a főnökhöz, hogy mekkora qrva a nője, a nő letagadja, te pedig lapát! Viszont, ha előbb meghúzod s utána mondod el a főnöknek, na azt már a nő nem tudja letagadni, így a nő lapát, Téged pedig előléptetnek!
2020. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A nő megvolt, az előléptetést meg várom. Srác sejti a munkahelyi légkör kicsit feszült.azt mondta a lány hogy köztünk marad de az egyik kolléga már valahonnan tudja... Vicc
2020. aug. 12. 23:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőm a beosztottam lenne és meghúzná az egyik kollégája, akkor mindekettőnek szárnyakat adnék.
2020. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha a főnöködet is megdugnád? Akkor biztos előléptetne.
2020. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
25%
Csáó! hát szerintem előtte kend fel a falra, mint egy jó zománcot, aztán a főnöködnek elmeséled milyen jól nyeli a répát. Még a végén jóba leszel a főnököddel, főleg, hogyha megosztod vele a lányt ;)
2020. aug. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!