Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Hogyan viszonyul hozzátok a férfi, aki veletek csalja a párját, ha nyilvános helyen futtok össze vagy ismerősök között vagytok (pl. közös munkahely)?

Figyelt kérdés
Kimérten viselkedik, esetleg tudomást sem vesz rólatok, vagy ugyanolyan kedves, mint amikor kettesben vagytok?
2020. aug. 18. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok érintett ilyenben, de ha van egy csöpp esze mindegyiknek, akkor nagyon-nagyon vigyáznak a szavaikra, gesztusaikra, nehogy bárki gyanút fogjon és pletykálni kezdjen róluk.
2020. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem kimért, és természetesen nem úgy, mint kettesben. Semmi érintés, célzás, csak hétköznapi beszélgetés, amit senki sem érthet félre.
2020. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
normálisan ;)
2020. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Sima, normális kommunikáció, érintés nélkül, óvatos mosollyal, nem belefeledkezve egymás szemébe.
2020. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért mondom mindig, hogy egy jó szerető intelligens. Ez kell ahhoz, hogy betartsa, amit megbeszélünk, helyén tudja kezelni, hogy ez miről szól, illetve az általad említett helyzetekben úgy tudjon viselkedni, hogy senkinek nem jön le semmi.

Én voltam már úgy szerető, hogy néha egy társaságba voltunk és munkahelyen is. Ha mindkét fél tudja kezelni a dolgot, akkor soha senki nem jön rá és gyanut sem fog.

2020. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Úgy is kell,csak ügyesen kis sunyi férgek..

:)

2020. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!