Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a munkahely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a munkahelyemen a kisgyerekes anyukák nyilvánosan flörtölgetnek velem, a szingli lányok pedig lesütött szemekkel kerülnek minden kontaktust velem, vagy elszaladnak, csakhogy köszönni ne kelljen?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 21:14
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Te vagy Swazenegger az Ovizsaruból?
2016. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert egy hatalmas bika vagy, és ilyen hatással vagy a nőkre!
2016. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azok a szingli lányok nem véletlenül szinglik. Nehezen oldódnak fel férfitársaságban, introvertáltak, stb.
2016. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik korábbi munkahelyemen, ahol több nő dolgozott, mint férfi, ugyanezt tapasztaltam. A 30-as kisgyermekes anyukákkal, vagy éppen az 50-es öreglányokkal fantasztikusakat beszélgettünk, röhögcséltünk, egyszóval remek kis társaságot nyújtottak a vén lányok (szigorúan jó értelemben vett vén lányok). A huszonéves, fiatal, nagyon csinos lányok meg mindig kerülték a társaságunkat. Ők ilyen kis különcök voltak, akik "megválogatják" a beszélgetőpartnerüket, s nem süllyednek holmi egyszerű pórnép közé, megválogatják a pasikákat is, akikkel szóba állnak. Mindannyian a felső vezetőkkel és az irodista srácokkal cimbiztek. Hányinger volt, ahogy viselkedtek, és valahogy azóta is szinte mindenhol ezt tapasztalom. Ha egy nő jól néz ki, szarik az egyszerű emberekre, ő kikéri magának, kizárólag félistenekkel pajtizik...
2016. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valszeg mert egy 3 éves kissrác vagy.
2016. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a gyerekesek apát akarnak fogni aki felneveli a gyereküket. Én a helyedben ebbe a játékba nem szállnék be.
2016. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a gyerekes anyukák vhogy közvetlenebbek, de úgy a 30 felettiek is, nem tudom, h miért van ez, de engem nem zavar, mert sztem 30 felett kezdődik a csaj, bár még nem vagyok 30 én se. :D kicsit rosszul vagyok talán bekötve :D
2016. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én például pont egy ilyen szingli lány vagyok, akit amúgy csinosnak/vonzónak szoktak tartani a férfiak, de egyáltalán nem azért kerülök egy bizonyos pasit lesütött szemekkel és vagyok félénkebb, mert annyira fennhordanám az orrom, ahogy a kedves #4-es válaszoló írta, sőt! Nagyon visszahúzódó és szégyenlős vagyok, nehezebben nyílok meg, azokkal meg aztán végképp, akikhez vonzódom. Nem utolsó sorban mondjuk ezért is vagyok szingli. Egy 30 körüli nőnek azért jó esetben ilyen "szégyenlősségi" problémái már nincsenek, tapasztaltabb, könnyebben nyit az emberek felé is. Persze, biztos köztük is van kivétel, ahogy köztünk, fiatalabb lányok között is van olyan, akinek nincsenek ilyen gondjai...
2016. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azért, mert egy kisgyerekes anyuka általában férjezett, így bárkivel jókat dumcsizhat annak veszélye nélkül, hogy rá fognak nyomulni. Ugyanez vonatkozik az idősebb nőkre. Fiatal, szingli, csinos nőként bárkivel csak egy kicsit is kedves vagy, általában rád fog nyomulni. És lehet, hogy nem szeretnének kellemetlen helyzetbe kerülni, mert mondjuk nem akarnak kollégával járni, vagy ki tudja...
2023. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!