Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyilvános helyen kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyilvános helyen kell levetkőznöm meztelenre, rendszerint merevedésem van. Mással is van így? Mit tehetnék ellene? Már rettegek az ilyen helyzetektől. Pl. Uszodai tusoló, edzés utáni, munkahelyi zuhanyzás, stb.

Figyelt kérdés

Próbálom kerülni az ilyen helyzeteket, de ahol gyakorlaton vagyok, már ott is megszóltak, hogy mi van, büdösen mész haza?! Ha meg zuhanyzom, feláll, nem győzök forgolódni. Van barátnőm, jól megvagyunkk, de nem mertem neki sem mondani. Mit tegyek?

17 éves fiu vagyok.



2013. máj. 8. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha lehet, tényleg értelmes válaszokat várok! Köszi!

Ja, és elég szégyenlős vagyok. Attól is lehet?

2013. máj. 8. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
K.urvagáz, az biztos, de szerintem ez egy természetes dolog... kiszabadul a kobra, aztán rögtön támadásra kész. Nincs ezzel semmi gond, csak próbáld elrejteni! :Đ
2013. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért nem kobra, de próbálom takarni. Köszi!

De hogy tudnék ezen változtatni?

2013. máj. 8. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg köze van ahhoz, hogy szégyenlős vagy és az ilyen helyzetek, mint egy közös zuhanyzó használata, zavarba hoznak. Én hasonló helyzetben kerülném az ilyen helyzeteket, de arra nem tudok válaszolni, hogy mit tehetnél ez ellen. Lehet, hogy érdemes lenne agy pszichológust felkeresni, ha hosszú távú problémáról van szó és nem tudsz ellene mit tenni.
2013. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

furcsa.

esetleg zuhanyozz úszógatyában.

2013. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik, de semmit ne tegyél... Ugyanez volt nekem is... Hidd el, idővel elmúlik! Esetleg ha tudod, hogy olyan helyre mész (pl edzés), akkor előtte bánj el a dákóval...


29F

2013. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok.Eléggé zavar,de nem igazán tudok mit tenni ellene.Kerültem már párszor kellemetlen helyzetbe miatta,de nem dőlt össze a világ.Most már nem görcsölök miatta annyit,ha meglátják hát meglátják.
2013. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ennyi idősen egy légyre is feláll. Szerencsére nálunk edzésen ez nem volt téma ott jó fej volt a társaság (semmi buzulás :D) viszont nekem az volt a mániám ,hogy suliba nehogy kihívjanak felelni vagy pl matekon a táblához mert egyrészt nemtudom másrészt folyton állt a bré. De 20 évesen már megoldódott a probléma :) Mostmár csak néha kell utcán vagy strandon igazgatni
2013. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ezzel problémám uszodában. Az izgatott fel kicsit, hogy látnak, pedig csak fiúk voltak. (Persze ha lányokkal öltöztem volna, máson, mégpedig rajtuk járt volna az eszem, és persze állt volna, de az érthető. Még így is belegondoltam, hogy mennyire benéznék a női öltözőbe...) Nem jártam oda sokat, csak fél évet, aztán nem volt több ilyen helyzet, csak később strandokon, de ma már nem áll föl ilyenkor, gond nélkül szoktam átöltözni.


Még régebben akkor voltam majdnem bajban, mikor behozta valaki a kislányát az öltözőbe. Arra akart felállni (nem a látványra, hanem hogy ő lát engem), márpedig ha ezt meglátják, tuti lelőnek. :D


Uszodában, ha látják, hogy nem direkt van, takargatod, akkor nem akad ki senki sem, de hallottam, hogy van, aki elég nyíltan b*ziskodik, volt hogy meztelenül, terpeszben szárított hajat valaki meg ilyenek, na őket jobban megjegyzik.

2014. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!