Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha a pár egyik tagja mással alszik, de nem történt köztük semmi?

Figyelt kérdés
Persze nem tudható biztosan, h nem történt semmi
2020. aug. 19. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért alszik valaki mással, ha kapcsolatban van? Nálam szakító ok lenne.
2020. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Csapatépítő tréningen ez előfordult már többször nálam, mivel férfiakkal dolgozom (1 nő van mindössze rajtam kívül) és általában senkinek nem foglalnak külön szobát. Volt már többször, hogy a szállodában nem külön ágyak, hanem franciaágy volt. Van párom, nem csalom meg.
2020. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben volt máshol is hely aludni.
2020. aug. 19. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy allva csokolozni, dugni megcsalas, fekvo helyzetben kozonyosnek lenni es nem szexelni nem megcsalas.
2020. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálam az, ez intim dolog. Felnőtt ember meg tudja oldani, hogy találjon magának rendes alvóhelyet. Az meg hogy nem volt semmi, úgyse biztos, hogy igaz.
2020. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nalam is szakító ok lenne, foleg ha van masik agy is es nekem ne magyarázza, hogy masnem történt...
2020. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha tényleg semmi más nem történt, nem is értek egymáshoz, csak annyi, hogy egy ágyban aludtak, az végülis nem megcsalás. De azért rosszul esne, főleg hogy lett volna lehetősége máshol aludni. Lehet butaság, de nekem az együtt alvás egy személyes, intim dolog és emiatt zavarna is, ha ilyen történne.


Amúgy ezt nem írtad, de feltételezem úgy érted, hogy ellenkező neművel (ha hetero). Ha egy lány alszik ott egy barátnőjénél vagy egy srác a haverjánál, az nyilván más kérdés és azzal nem lenne problémám.

2020. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondhatni egy munkahelyi összejövetelen történt. A kollégák egy része tartott egy házibulit egy kibérelt házban ahol több szoba és ágy is található. Másnap reggel amikor hazaért azonnal elmondta, de ez nem teszi jobbá a dolgot.
2020. aug. 19. 18:32
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem megcsalás, de nálam szakító ok lenne. Az más, ha nincs hely, csak így lehet megoldani, de csak úgy kedvtelésből ne aludjon már mással.
2020. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Én csináltam ilyet de azért mert váratlanul hoztak ilyen helyzetbe egy vidéki buliban és egyáltalán nem volt más alvási lehetoseg.akkor sem egy ágyban de egy szobában voltunk.

Viszont a mostani barátomat annyira szeretem, hogy inkább kint éjszakáznék a természetben, mint hogy egy ilyennel megbántsam.

2020. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!