Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet:

3 éves komoly párkapcsolatról van szó.

Nagyon szeretjük egymást, kezdettől fogva nagyon jól kijövünk, keveset veszekszünk és csak apróságokon.

Mostanában azonban egyre több probléma merül fel, ami nem belőlünk fakad, hanem főleg a párom családja miatt, akik kezdettől fogva utálnak, mert "elveszem" tőlük a páromat. "Sógornőm" figyeli minden szavam és ha valami nem tetszik azonnal megy az árulkodás meg a balhé a hátam mögött, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy a páromnak bármiben ellentmondok esetleg...

A párom egy végtelenül jó ember, csak a családja iránti tisztelet teljesen elvakítja és nem veszi észre, hogy mennyire kihasználják őt. Bántják szavakkal, megalázzák, semmibe veszik, de cserébe tiszteletet és odaadást követelnek. Vagy ha fellép ellenük, az se használ semmit. Ez engem teljesen felőröl idegileg, hogy néznem kell, de bele nem szólhatok...

Számomra megoldást az jelentene, ha nem kéne mennem oda, így megkímélhetném magam ettől, de a párom erőlteti a jó viszonyt, természetesen hiába.

Ezen felül amúgy is nagyon stresszes az életem most (vizsgák, álláskeresés, költözés, családi problémák stb.)

Volt egy hónapos szexmegvonás is nekem egy betegségből adódóan és baromira feszült vagyok, amit még a szexben se tudtam így levezetni. Természetesen a páromnak így is igyekeztem kielégíteni az igényeit. Emellett kevés minőségi időt tudtunk/tudunk együtt tölteni, mert éjszaka már fáradtak vagyunk és szinte csak alszunk. Beszélgetési kísérleteim horkolásba fulladnak rendszeren. Ezt megértem, nem hibáztatom, de attól még a probléma és a hiányérzet a beszélgetésre fennáll továbbra is.


Ebben a helyzetben történt, hogy rámírt egy ismeretlen, egy válaszom kapcsán és beszélgetésbe elegyedtünk szexuális témakörben. Cseréltem vele pár képet, de csak ruhás arcnélküli fotót küldtem. Kicsit jól esett bevallom, de ennél több nem történt és nem is tudom ki ez, nem akarok tőle semmit. Nem szexchat volt meg semmi, csak lehetőségekről beszélgettünk vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg.


Ettől függetlenül szörnyen érzem magam, mert tényleg soha nem csalnám meg a párom, mert imádom, szeretem és nem kell senki más. Soha nem nézek meg más pasikat, észre se veszem őket. Nem történt soha hasonló se korábban, mint ez a mostani. Vele tervezem a jövőmet és nem értem magamat sem, hogy ez mire volt jó.

Mardos a lelkiismeretfurdalás, de nem szeretném elmondani neki, mert rettentően félek, hogy mit szólna hozzá. Fordított esetben én is nagyon kiakadnék, szóval tényleg egy idióta vagyok. :(


Köszi, ha elolvastad.



2016. márc. 27. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de nem is szép dolog. Fogd fel úgy, mint egy figyelmeztetést, hogy többet kell foglalkoznotok egymással a pároddal. Menjetek el vacsorázni, vagy sétálni, vagy piknikezni, vagy igyatok meg egy üveg bort, és közben beszéljétek ki minden bajotokat. Szóval ne emészd magad túlságosan a dolog miatt, de azért vond le a következtetéseket. Sok sikert! :)
2016. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bence_ ***** válasza:
0%
Egy papucs férfit el tudsz fogadni?
2016. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi végzetes nem történt. Kísértések mindig lesznek egy kapcsolatban, te elsőre jól vizsgáztál.
2016. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne emészd magad, nem tettél semmi rosszat. Én is azt javaslom, hogy beszélgess pároddal, mondd el, hogy szükséged lenne némi minőségi időtöltésre.
2016. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne is mondd el, semmi értelme nem lenne. Nem csaltad meg.

Inkább a kapcsolatotokat próbáld rendbe hozni.

2016. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak furcsa, hogy bármit titkolok előtte, meg igazából én mindig duplán bebiztosítom magam kísértések ellen is, csak most nem sikerült.

Mindig jelzem neki a problémákat, és beszélgetünk róla, de valamire nincs ráhatásunk és így nem is javul.

2016. márc. 27. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tortent semmi, nem minosul titkolozssnak. Ha nem osztod meg vele a napid minden percet, ezt se kell. Nem fontos. Persze van jelentisege, figyelmeztetes neked h tenyleg kezdenek gondok lenni. De meg boven mentheto. Chigy oldjatok meg h kegyen legalabb heti fix par ora amikor egyutt vagytok kikapcsolt telefonnal es nem a munkan vizsgakon stb agyaltok csak jol erzitek magatokat. Es mindezt ebren. Ertem h mibden mas fontos de nem lehet minden mas fontosabb ha efyutt akartok maradni.
2016. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mi köze a leírás első felének a másodikhoz. Az a fénykép max. egy nagyon infantilis dolog volt, amit az elején írsz, az viszont egy komoly, emberpróbáló problémahalmaz.

Abban a helyzetben szokatlan határozottságot látok a sráctól:

"Vagy ha fellép ellenük, az se használ semmit. Ez engem teljesen felőröl idegileg, hogy néznem kell, de bele nem szólhatok... " mármint, hogy fellép.

Mi az, hogy nem használ semmit? leugatják?

De IGEN:L beleszólhatsz, sőt dolgod is, hogy támogasd a párodat, bármiben, bármikor.

én apám haragától kísérve nősültem, el se jött az esküvőre, azután is már csak nagyon módjával maradt kapcsolatunk.

Szóval, ha közös jövőt terveztek, akkor közösen kell ezt kivívnotok.


balhé lesz belőle, de az nem baj.

Ha jól értem felnőtt emberek vagytok, ne ragadjatok le az árulkodós sógormő szintjén.

2016. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!