Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy mikor sok év után bejönnek a terveim s meggazdagszom, előkerül a volt barátnőm, akivel amiatt szakítottam mert nem hitt bennem s kitalálja kezdjük újra a válaszom meg a következő?

Figyelt kérdés
Voltaképpen örülök, hogy nem álltál mellém, mert akkor mostanra lenne egy öregasszonyom, akit nem hagynék el, mert sokat köszönhettem volna neki, így viszont most egy fiatal barátnőm van.
2020. jún. 7. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 Noren1989 ***** válasza:
98%

Ha téged ez kielégít, megnyugtat.

Inkább építsd a jellemed, barátom.

2020. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Inkább neked van szűkséged jellemépítésre ha nem tetszik, ha valaki nem hagyná el azt aki tűzön vízen át kitartott mellette.
2020. jún. 7. 13:54
 3/76 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az a véleményem, hogy szóra sem méltatom az ilyen embereket. Egyszerűen annyira jelentéktelenek számomra, hogy még reagálni sem szoktam a megkeresésre. Nem mintha lenne rá lehetőségük. Biztos nem égetném magam ilyen szöveggel, még a végén azt képzelné, hogy számít neked valamit.
2020. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
100%
Es majd papirrol fogod felolvasni?
2020. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmasak vagytok mindketten. Hol, mikor állt ki melletted tűzön-vízen keresztül? Nem azt írtad, hogy nem hitt benned csak mikor sikeres lettél akkor jelent meg újra? Itt hol a melletted kitartás?
2020. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Eh a szövegértelmezés itt se megy. Akkor ne csak a jellemed erősítsed.
2020. jún. 7. 14:06
 7/76 anonim ***** válasza:
88%
Én csak körbe röhögném a pitsába és kész.
2020. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
98%
Ezzel a gondolkodással volt neked valaha barátnőd?
2020. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnálak, hogy egész fiatal korodban güriztél, aztán idősödve a pénzeden tudtál venni magadnak egy kis fiatal aranyásót, és el is hinnéd, hogy ő szeret, és kitartana melletted mindenben.
2020. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Én meg téged sajnállak, hogy csak ilyesmit tudsz elképzelni még akkor is amikor ép az ellenkezője van leírva. Nagyon be lehetsz lőve...
2020. jún. 7. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!