Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a nárci pasim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a nárci pasim és elmondtam neki ,végre vége a rémálomnak?

Figyelt kérdés

Aki tudja milyen egy Nárcisztikus férfi,az tudja milyen a kapcsolat vele.

Másfél éve ment a huza-vona,nem bírtam már tovább.

Tudom,hogy a megcsalás amit gyűlöl,ezért amikor 2 hete hétvégén munkaügyben úton voltam,egyik nap azt hazudtam neki hogy megcsaltam

Eltűnt.Felszívodott.Letiltotta a telefonszámom és törölte a Vibert.

Ugye már nem tér vissza többé ?

Nagyon jól bírom,más városban lakunk,de félek hogy így is vissza fog térni.

Volt valaki ilyen helyzetben?

Félek a hooveringtől,nehogy bosszút forraljon.


2020. aug. 20. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
:DDD és miből gondolod, hogy nárcisztikus? Mit tett veled? Hogy viselkedett a kapcsolatban? Veled nem volt probléma? Te nem vagy hibás semmiben?
2020. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal egyszerűbb lett volna régen kirúgni, és neked letiltani mindenhol. Azért tud visszajönni, mert engeded, hát ne tedd..
2020. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Aki tudja milyen a nárci ember az nem tesz olyan kijelentéseket,hogy miért nem tiltottad te le eddig

Rosszabb mint a drog.

Nem lehet kiszakadni a kapcsolatból.

Rettenetes


Abban vagyok hibás,hogy nem vettem észre az elején,és nem hallgattam a volt barátnőkre.

2020. aug. 20. 16:06
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

A bosszú mindig utoléri a sápadt arcú kutyát:D Szokta volt mondani egy jó ismerősöm:)


Nem sajnos nem ennyire egyszerű a történet, mint ahogy gondolod és igen visszafog térni, és évtizedeken keresztül.

2020. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-es,saját tapasztalat?

Akkor ebből sosincs menekvés ?

Nagyon erősnek érzem magam,hosszú idő után úgy érzem végre nem úgy ugrálok,ahogy ő fütyül.

Végre nem álmodok vele minden éjjel,végre nem küzdök minden porcikámmal,hogy a tiltás ellenére új fiókokat csináljak álnéven hogy írjak és én könyörögjek neki.

Erre várok mióta.

Nem mondom hogy nem rossz.

De sokkal könnyebbnek érzem magam.

2020. aug. 20. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy te vagy nárcisztikus? Csak azért mondom, mert eddig azt nem írtad, hogy mi okot adtál neki rá, úgy írsz, mintha neked csak ártani lehet és sajnáltatod magad, mint egy igazi nárcisztikus például. :D
2020. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Hirtelen azt olvastam, hogy "megcsaltam a náci pasim".


Én most ismertem meg egy nárcisztikus kollégát, azóta tudom, hogy én nem vagyok az.

2020. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az egyik srác szívezte a képem.

3 órán át ordított velem, megütött,az ajtónak lökött mert biztos hogy mi beszélünk,ő a nemi szervét küldi nekem,én is az enyém,és telefon sexelünk,soroljam még?

Ezután mentem el a munka hétvégére és ott jött a nagy ötlet mikor a kollégámnak meséltem ezt a féltékenységi dolgot.

Nem vagyok nárci,csak nem szívesen írtam volna ezt le.

Azt hogy elmarta a barátaim,hogy nem dolgozhattam eddig,hogy mellette egy ócska igénytelen elhízott szürke kisegér lettem.

Hogy neki lehetett menni nekem nem.

Neki nem voltak szabályok nekem igen.

Ő szívezte a lányokat,de ha valaki engem likeolt akkor verés lett a vége

Nem tudtam kilépni belőle de most boldog vagyok hogy megtettem.

Nem akartam ilyet mondani ,mert nem az én stílusom,de szabadulni akartam tőle végleg.

Nem megy már.

Minden erőm és energiám elszívta.

Nem vagyok nárci.

Bár én lennék az,akkor nem fájt volna eddig az egész.

2020. aug. 20. 17:33
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Oké, talán mégis nárcisztikus... 😅


DE!!! nem tudok segíteni bocs... Szia.

2020. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
8. Ezeket mindet te hagytad. Amikor megütött, miért nem jelentetted fel? Érdekes, hogy azokkal az emberekkel nem szoktak ilyenek történni, akik az élet más dolgaiban is ki tudnak állni magukért. Akik mindent hagynak mindig mindenkinek, azokkal teszik meg ezeket. Ezzel nem azt mondom, hogy ő nem hibás, mert nagyon is. Ő csinálta ezeket. De te pedig nagyon rossz reakciókat adtál.
2020. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!