Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak. Tippek, tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Tippek, tapasztalatok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyunk együtt s kiderult h megcsalt. Nem mondta volna el én jöttem rá mert tudom a jelszavát s a beszélgetést egyből kitörölte a másik novel csak nem tudta h en előbb láttam. Utalja magát h ilyen. Hiába megvan mindene. Valamiért vágyik arra h másoktól is kapjon vissza igazolást magáról. S kíváncsi. Rair nőkre. Zokog s mondja h próbál de nem tud megvaltozni. Tenyleg nagyon sok mindent tett értem elkényeztetett rendesen mindennel nagyon figyelt rám minden nap megdicsert. Gondoskodott. S azt nagyon szeretem amilyen vagyis ezt az oldalát. De van neki egy másik éne aki szoknya után jar. Mondja h bennük cska a testet látja. S imád engem. El akart venni feleségül már az eljegyzés volt tervben. A helyzet h egyszer már volt egy ilyen eset s megbocsajtottam mert szeretem s ígérte h Meg változik. Nos ez tartott vagy 3 honapig s most újra ez lett. Hülye lennék tudom mindeki szerint vele maradni. Erős próbálok maradni tudom nagyon hiányozni fog az aminek Meg ismertem ahogy bánt Velen előtte mielőtt először megcsalt. Nem akarom h végezzen magával sem mindig annyira sír ilyenkor s könyörög meg öngyilkos hajlamai lesznek. A jövőjét velem képzelni el s képes mindent ott hagyni mármint a helyet ahol lakik most meg stb miattam. Szeretem de egyben már gyűlölöm is. Nagyon érdekes ember. Tudom h szeret már ha lehet ezt mondani abból ahogy bánik velem. Kincs ként kezel de sokan azt mondjak ha szeretne nem tenne ezt velem de nem tudja megállni. S van h csak a farka után megy. De amúgy meg mindent megad nekem. írnom neki mi legyen. Mondtam h míg at gondolom. Meg szakad a szívem h vége mert sztem úgy dontok. Hát a megcsalas a legjogosabb szakoto ok nem? Egyszerűen nem is tudom elhinni h ez történt velem. Ő tőle volt az első csokom is. Senkinek nem engedtem h hozzám érjen mert az igazira vártam. Erre ő annak tűnt de balul sült el. Kettős érzéseim vannak. Ki mit gondol a szituaciorol? Normális ez h ilyen történik? S ő mig mindig nem akar elengedni. Annyira szép emlékeim vannak közösen de a nők a gyengei.

2019. jan. 18. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát, ettől nekem is öngyilkos hajlamaim támadtak.

Zárjuk is rövidre. Úgyis mellette maradsz. Jóccakát!

2019. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

A megcsalás igen, szakító ok lenne. Nem tudnék olyannal tovább együtt lenni, aki megcsal. Aki képes arra, hogy megcsaljon, az NEM SZERET. Azért mondja ezt, mert kell neki egy biztos ember, akihez visszarohanhat ha nem menne.

A normális emberek miért tudják megállni, hogy ne csalják meg a másikat? Mert igen is vannak normális emberek. Ez csak döntés kérdése. Aki azt mondja, hogy nem tud változni, az nem nem tud, hanem nem akar.

Egyszerűbb neki, hogy hülyíti a másikat.

2019. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Rockarc ***** válasza:
86%

Nezd, aki megcsal, az egyben hatba is szur. Hazudozas nelkul sem mukodik. 1 eve vagytok egyutt, ez siman kicsnal egy 10 eves hazassagot is, pedig ott azert mar eleg stabil alapok szoktak lenni.


A helyzet az, hogy a faszi egy osztonleny, viszonylag kis aggyal. Ezert nem kepes uralni magat. Sose fog megvaltozni, csak rosszabb lesz.


42F

2019. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1-hez. Ennyi.
2019. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Igazatok van. Aki megteszi egyszer megteszi megegyszer. S aki megteszi 2 szer megteszi 10 is igaz? Ajj annyira nehéz. Remélem ennél rosszabb kapcsolatom nem lesz.
2019. jan. 18. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Elég jó színész a pasid, és ismer annyira, hogy az érzelmi ráhatással/zsarolással nálad célba ér. Tehát most játssza a mártírt, meg akar halni. Na persze. Kérdező, láss egy picit túl ezeken, hogy milyen közös jövő vár rád ezzel az emberrel?! Másodszor taposott bele a lelkedbe, ha ismét folytatod vele, mert csak a "jót" akarod látni belőle, akkor készülj a további meglepetésekre.
2019. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
1 éve vagytok együtt.Most még csak néha gyűlölöd,de szereted.10 év múlva már gyűlölni fogod mikor kb a 40-50.dik nővel csal meg és amellett ,hogy nem fogod szeretni nagyon sajnálni fogod azt a 10 évet amit rápazaroltál.Nem érdemel ő meg téged.Én biztos nem maradnék vele.
2019. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál a tini kategóriába.
2019. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem normális, de úgysem fogod elhagyni, úgyhogy szenvedj csak tovább nyugodtan.
2019. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Eljetek nyitott kapcsolatban

O is legalisan jarhat felre es te is

2019. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!